Jak poznałem twojego ojca, data premiery odcinka 1, odcinek 8, spoilery i podsumowanie odcinka 7

23/02/2022 14:50

Zawartość

  • 1 Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 8, data premiery i gdzie oglądać?
  • dwa Czego widzowie mogą się spodziewać po odcinku 8 sezonu 1 „Jak poznałem twojego ojca”?
  • 3 Podsumowanie tego, jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 7
  • 4 Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 7, zakończenie wyjaśnione

Przezabawna i zabawna siódma część romantycznego komediodramatu How I Met Your Father, sezon 1, wylądowała na Hulu, wprowadzając dokładny nastrój na równie czarujący odcinek 8 How I Met Your Father, sezon 1.

Sophie dostaje szansę na karierę, która zmieni jej życie w odcinku 7. Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 7. Sid i Jesse planują dzień w pracy, a gołębie atakują mieszkanie. Charlie dowiaduje się o osobie, która dała mu jednogwiazdkową recenzję wycia.

Czytaj dalej, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 7, a także więcej informacji na temat Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 8.

Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 8, data premiery i gdzie oglądać?

How I Met Your Father Sezon 1, odcinek 8 zostanie wydany w Hulu 1 marca 2022 roku.

Miesięczna subskrypcja Hulu z reklamami kosztuje 6,99 USD, a roczny pakiet kosztuje 69,99 USD. Pakiet premium bez reklam kosztuje 12,99 USD miesięcznie.

Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 8
Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 8 (Źródło zdjęcia: Hulu, CBR)

Czego widzowie mogą się spodziewać po odcinku 8 sezonu 1 „Jak poznałem twojego ojca”?

W odcinku 8 How I Met Your Father, sezon 1, dowiadujemy się, czy Sophie może w pełni wykorzystać okazję, którą dała jej gwiazda galerii, którą dała jej Naomi, i wysłać jej zdjęcie, które ukształtuje jej karierę.

W odcinku 8 How I Met Your Father, sezon 1, dowiemy się również, że przygotowania do ślubu Sama i Hannah idą pełną parą. Prawdopodobnie znajdziemy parę kupującą „ślubne sari”, o którym Sid marzy o zobaczeniu Hannah w dniu ślubu.

W odcinku 8 How I Met Your Father Sezon 1 prawdopodobnie dowiemy się również, czy Jesse jest w stanie wyprodukować tę idealną solową piosenkę z pomocą talizmanu Sophie, jej bransoletki.

Podsumowanie tego, jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 7

Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 7 Został zatytułowany „Rivka Rebel”.

Odcinek zaczyna się od Sophie w roku 2050, która opowiada synowi o swojej pierwszej szansie jako fotograf.

Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 8
Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 8 (Źródło zdjęcia: Hulu Product Placement Blog)

Jej syn odetchnął z ulgą, że w tej historii będzie mniej seksu, na co Sophie przezabawnie dodaje, że w historii będą narkotyki.

W roku 2022 odkrywamy, że Sophie otrzymuje od słynnej właścicielki galerii Naomi propozycję sfotografowania imprezy bat micwy jej córki.

Sophie dostała tę szansę na życie nie ze względu na swój talent, ale dlatego, że fotograf, który miał relacjonować wydarzenie, wycofał się w ostatniej chwili.

Naomi prosi Sophie o przyprowadzenie asystenta, a Sophie postanawia zabrać ze sobą Valentinę. Zespół spędza czas u Pembertona, gdzie Valentina zgadza się zostać asystentką Sophie.

Sid i Jesse planują dzień funta, w którym zamierzają wykonać dużo pracy. Sid zamierza pracować nad swoją listą gości weselnych, a Jesse planuje pracować nad swoją pierwszą solową piosenką od czasu rozpadu zespołu.

Sophie daje Jesse jedną ze swoich szczęśliwych bransoletek i każe mu obiecać, że za każdym razem, gdy otrzyma nagrodę, najpierw będzie musiał jej podziękować w swoim przemówieniu, zanim podziękuje swoim rodzicom i Bogu.

Tymczasem Charlie, całkiem zadowolony ze swojej pracy, chwali się entuzjastycznymi recenzjami, które otrzymał.

Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 8
Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 8 (Źródło zdjęcia: Hulu, Leisurebyte)

Podczas bat micwy Sophie i Valentinie bardzo trudno jest sfotografować nastoletnią Rivkę, która jest wpływową celebrytką i nie chce dać się fotografować amatorowi. Nastolatka i jej przyjaciele kradną narkotyki z torebki Walentyny i naćpają się nimi.

Na szczęście, kiedy Valentina sprawdza swoją torbę, odkrywa, że ​​leki są nienaruszone. Dzieci przyjmowały probiotyki i ibuprofen i czują się na haju z powodu efektu placebo.

Sophie i Valentina proszą dzieci, aby zachowywały się trzeźwo i współpracowały z nimi, albo powiedzą Naomi, że brały narkotyki, co prowadzi Naomi do ograniczenia czasu Rivki na ekranie.

Dzieci współpracują i Naomi jest pod wrażeniem. Proponuje Sophie, żeby pokazała jedną ze swoich próbek zdjęć, jeśli jej się spodoba.

Gdzie indziej Sid i Jesse odkrywają, że ich pukanie jest rozpraszane przez gołębie w oknie. Konsultują się z Google, aby pozbyć się gołębi, a po obejrzeniu filmu nakładają ptasi makijaż na twarze.

Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 8
Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 8 (Źródło zdjęcia: Hulu, Leisurebyte)

Kiedy wychodzą do salonu po nałożeniu makijażu, odkrywają, że gołębie zaatakowały cały pokój.

Wychodzą schodami przeciwpożarowymi i próbują zwabić gołębie. Zamiast tego znajdują się zamknięci na schodach przeciwpożarowych, gdy okno zamyka się przed ich twarzami.

Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 7, zakończenie wyjaśnione

W Pemberton's Charlie jest zdenerwowany jedną gwiazdką, którą otrzymał. Chcesz wiedzieć, kto opublikował recenzję. Próbuje nawet oczarować tam klienta, zgadując, że recenzja jest jej.

Później dowiaduje się, że Ellen napisała recenzję. Kiedy konfrontuje się z Charliem, Ellen wyznaje, że była pijana i zdenerwowana faktem, że ona i Charlie wylądowali w Ameryce w tym samym czasie, a Charlie ma dziewczynę i pracę, podczas gdy ona nie ma żadnej.

Charlie zdaje sobie sprawę, że nieustannie przechwala się swoją pracą przed Ellen, lekceważąc jej uczucia.

Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 8
Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 8 (Źródło zdjęcia: Hulu Product Placement Blog)

Przeprasza ją i pisze świetną recenzję, chwaląc ją jako współlokatorkę, wraz z jej numerem telefonu, za który Ellen otrzymuje nieprzyjemne telefony od zupełnie nieznajomych.

Gdzie indziej Sid i Jesse rozmawiają od serca na temat schodów przeciwpożarowych, a Sid, biorąc pod uwagę, ilu indyjskich krewnych będzie uczestniczyć w jego ślubie, postanawia urządzić indyjskie wesele.

Wtedy ratuje ich zespół kontroli zwierząt i wracają do mieszkania. Jesse zakłada bransoletkę Sophie na Casio iw tej samej chwili zaczyna produkować na swoim instrumencie uduchowioną muzykę.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up