Data premiery zwiastuna sezonu 5 Money Heist i czego się spodziewać?

3 lata ago

Data premiery zwiastuna sezonu 5 Money Heist i czego się spodziewać?

Sezon 5 napadu na pieniądze: Wszyscy fani z niecierpliwością wyczekiwali rozpoczęcia sezonu 5 napadu na pieniądze. Wysiłki profesora zostały pokonane w finale czwartego sezonu napadu na pieniądze. Po zamachu w Nairobi w Banku Hiszpanii zapanował chaos. Sytuacja pogorszyła się jeszcze bardziej, gdy władze zobaczyły, że Raquel ponownie wchodzi do banku. Po prostu uratowana, już informowała władze o swoich zamiarach. Alicia Sierra, nieuczciwa policjantka, aresztowała profesora w ostatniej scenie filmu. Wzbudziło to wiele obaw o los profesora. 26 lipca 2021 r. Netflix wypuścił zwiastun serialu. Serial może nas wiele nauczyć.

Jak dotąd wszystkie cztery sezony Money Heist były naznaczone dwoma oddzielnymi napadami. Każdy z tych napadów wymagałby dwóch sezonów. Finał 4 sezonu Money Heist miał fanów wierzyć, że zupełnie nowy napad rozpocznie się w sezonie 5. Jednak poprzedni sezon zakończył się w napięciu, jak widać powyżej. Dlatego te obawy należy rozwiązać przed przeprowadzką na nowe działki. Z tego, czego się nauczyliśmy, sezon 5 Money Heist będzie ostatnim sezonem serialu. Mają tylko kilka minut na uzbrojenie się i przygotowanie do kolejnego lotu. Możemy mieć wskazówkę co do fabuły przyszłego sezonu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o zwiastunie i historii piątego sezonu serialu!

Data premiery zwiastuna piątego sezonu Money Heist

W 2021 roku zwiastun piątego sezonu Money Heist zostanie wydany 2 sierpnia, wiadomości ujawnione w zwiastunie. Możesz zobaczyć, czego można się spodziewać po sezonie 5 Money Heist w tym 27-sekundowym zwiastunie poniżej. Zapowiedź pokazuje, że wznowimy od miejsca, w którym skończyliśmy, z Profesorem, który został porwany przez Alicię Sierrę. Teaser był stosunkowo krótki, ale zdołał wywołać napięcie wśród wszystkich fanów Money Heist. Wiemy też, kiedy seria ukaże się 2 sierpnia 2021 roku. W związku z tymi informacjami pierwszy tom serii ukaże się 3 września 2021 roku.

Czego można się spodziewać po serii?

Ostatni sezon serialu był pomysłem, o którym Alex Pina myślał przez długi czas podczas tworzenia sezonu 4. Ponieważ postacie i ich działania są nieodwracalne, chcieli, aby nauczyciel był liną. Zdaniem Alexa Piny udało się, bo piąta część La Casa de Papel jest dokładnie tym, czego chcieli. Gdy zbliżamy się do najbardziej ekscytującego sezonu, walka osiąga punkt kulminacyjny.

Sezon 5 Money Heist nie został jeszcze ogłoszony pod względem fabuły. Pod koniec sezonu 4 serialu pozostała nam tylko jedna wskazówka. Tylko zespół nauczyciela był obserwowany śpiewając „Bella Ciao”. Najwa Nimri, która gra Alicię Sierra, śpiewa wyjątkową wersję piosenki. Czy była szansa, że ​​dołączy do profesora i jego gangu? Tylko czas pokaże, czy tak jest. Ale jedno jest pewne: ten przyjazd będzie miał ogromny wpływ na dynamikę grupy w przyszłym sezonie.

W pracach nad projektem może być również prowadzona seria spin-off. W zespole produkcyjnym ten temat był gorąco dyskutowany. Możliwe, że seria spinoffowa mogłaby eksplorować kilka różnych historii i historii. Mamy nadzieję, że pod koniec ostatniego sezonu zobaczymy kilka wydarzeń, które utorują drogę przyszłym częściom serii.

Powiązane posty

Go up