Data premiery sezonu 2 Heist, prognozy, wszystko, co wiemy

25/07/2021 04:50

Napad sezon 2: „Napad” to nowy dodatek do rosnącej listy gazet Netflix. Antologia kryminalna ujawnia, jak zwykli ludzie porwali i prawie odnieśli sukces w niesamowitych napadach. Oryginalna seria Netflix została doceniona za zaawansowane technologicznie, szybkie odcinki, które pokazują ekscytujące wydarzenia. Fragmenty wywiadów i filmy o napadach sprawiają, że serial jest wspaniałym doświadczeniem. Serial wystartował w lipcu 2021 roku, a mimo to fani już pytają, czy będzie drugi sezon. Jesteś dokładnie tam, gdzie chcesz być, jeśli szukasz aktualizacji!

Data premiery sezonu 2 napadu

Pierwszy sezon „Napadu” na Netflix miał premierę 14 lipca 2021 r. W pierwszym sezonie sześć odcinków trwa od 41 do 48 minut. To właśnie zebraliśmy w odniesieniu do drugiej serii. Netflix nie opublikował jeszcze żadnego oficjalnego ogłoszenia o odnowieniu lub anulowaniu. Ale mamy dobry powód, by wierzyć, że doktryny będą kontynuowane. Tout d'abord, les vrais crimes, mówi, że „Tiger King: Morderstwo, chaos i szaleństwo”, „Brudny John, historia Betty Broderick” i „Ubieranie mordercy”, to gatunek, który wzbudził zainteresowanie beaucoup de curiosité chez .

Po drugie, Dirty Robber, ta sama firma produkcyjna, która wyprodukowała nagrodzony Oscarem film krótkometrażowy „Two Distant Strangers”, zajmuje się produkcją serii filmów. Dodatkowo sześcioczęściowy odcinek serialu wyreżyserował nominowany do nagrody Emmy reżyser Derek Doneen.

Netflix czekał kilka miesięcy z wypuszczeniem nowego sezonu, co oznacza, że ​​w przypadku jesieni 2021 roku mogliśmy podjąć jedynie oficjalną decyzję streamera. Jeśli serial spełni standardy odnowienia giganta streamingu i szybko uzyska zielone światło, sezon 2 „Napadu” ma się odbyć latem 2022 roku.

Fabuła: Co to jest?

W pierwszym sezonie tego serialu dokumentalnego badane są trzy prawdziwe wydarzenia, rozłożone na sześć odcinków. Obserwujemy wszystkie wydarzenia, które mają miejsce za kulisami, łącznie z planowaniem i przygotowaniami. Nie ma jednak czegoś takiego jak zbrodnia doskonała, a poczucie spełnienia jest ulotne, jeśli nie nieistniejące. Seria obejmuje również badania prowadzone przez te osoby. Jedną z historii jest Heather Tallheadf, która zaangażowała się w przestępczy zawód. W następnym odcinku występuje Karls Monzon, który zainspirowany programami telewizyjnymi wstrząsnął lotniskiem w Miami.

Toby Curtsinger, który dorobił się fortuny na kradzieży bourbonów premium, to trzecia historia kryminalna. Celem tej serii jest zbadanie ludzkiej perspektywy osób zamieszanych w przestępczość. Bada nadużycia, uzależnienia i traumę rodzinną, pokazując nam, dlaczego zrobiła to, co zrobiła. Reżyserzy podkreślali jednak, że żywioły w żaden sposób nie usprawiedliwiały ich zachowania. Jeśli więc odbędzie się druga runda, możesz zbadać cechy nowego zbioru ludzi i dowiedzieć się, w jaki sposób doszło do popełnienia niektórych niewyobrażalnych czynów.

Powiązane posty

Go up