SK8, data premiery Infinity Season 2 i wszystko, co wiemy

3 lata ago

Opracowany przez reżyserkę serialu Hiroko Utsumi („Banana Fish”) we współpracy ze Studio Bones („My Hero Academia”), „SK8 the Infinity” (stylizowany „SK∞”) lub „Esu Kē Eito” to sportowe anime, które pojawiło się w deskorolka. Seria przedstawia również rozwijającą się subkulturę związaną ze sportami akcji na Okinawie. Historia kręci się wokół Reki Kyana, energicznego i żywego oraz Langa Hasegawa, spokojnej i poważnej. Szybko stają się przyjaciółmi po tym, jak Reki wprowadza Langę do jazdy na deskorolce. Dorastając na snowboardzie w górach Kanady, Langa zaczął wykorzystywać te umiejętności w jeździe na deskorolce, szybko stając się jednym z najlepszych lokalnych rolkarzy.

Od samego początku anime przyciągnęło wielu fanów dzięki swoim oszałamiającym animacjom, ujmującym postaciom i oszałamiającym materiałom na deskorolce. Jeśli widziałeś sezon 1 „SK8 the Infinity” w całości i jesteś ciekawy, co szykuje dla Ciebie sezon 2, oto, co wiemy.

Data premiery SK8 The Infinity Season 2

Sezon 1 „SK8 the Infinity” miał premierę 10 stycznia 2021 roku i składał się z 12 odcinków, a zakończył się 4 kwietnia 2021 roku. Ichirou Ookouchi był głównym scenarzystą. Ryo Takahashi skomponował muzykę, a Michinori Chiba zaprojektowała postać. Rude-α zaśpiewał piosenkę otwierającą „Paradise”, podczas gdy Yuuri wykonał piosenkę zamykającą „Infinity”. Produkcja sezonu 1 podobno napotkała szereg problemów w Studio Bones. Zatrudnili niewielką grupę osób do pracy nad projektem, a następnie poprosili ich o wykonanie wielu zadań jednocześnie. Studio szybko zdało sobie sprawę, że nie może dotrzymać terminów, zmuszając je do dzwonienia do swoich współpracowników w stanie totalnej paniki.

Niestety, taka sytuacja stała się dość powszechna w branży anime, zwłaszcza w przypadku oryginalnych produkcji, takich jak „SK8 the Infinity” i „Wonder Egg Priority”. To jest powód, dla którego oryginalne produkcje rzadko trwają dłużej niż jeden sezon (oczywistymi wyjątkami są anime, takie jak „Cowboy Bebop” i „Code Geass”). Ale jeśli jakiekolwiek studio jest w stanie to zrobić i wyprodukować kolejny sezon „SK8 the Infinity”, to jest to Bones. Oprócz My Hero Academia w ostatnich latach wyprodukowali także różne sezony Bungo Stray Dogs i Mob Psycho 100.

Sezon 1 „SK8 the Infinity” wypadł wyjątkowo dobrze, zarówno pod względem reakcji publiczności, jak i uznania krytyków. Najtrudniejszą częścią będzie prawdopodobnie przekonanie Utsumi do powrotu na drugi sezon. Jedna z najbardziej aktywnych reżyserów seriali i animatorów w dzisiejszym biznesie. Rzadko pracowała nad tym samym projektem przez wiele sezonów na jakimkolwiek stanowisku w swojej karierze. Ale znowu, jeśli jakiekolwiek studio może to zmienić, to Bones. Jeśli producenci odnowią anime w przyszłym roku, to sezon 2 "SK8 the Infinity" ma mieć premierę w 2023 roku.

Powiązane posty

Go up