Data premiery sezonu 2 The Rising of the Shield Hero i wszystko, co wiemy

04/04/2021 09:43

The Rising of the Shield Hero ”opowiada historię Naofumiego Iwataniego, który jest jednym z głównych bohaterów równoległego świata, kiedy jest zwykłym młodym Japończykiem. Bohaterowie są wyposażeni w różnego rodzaju legendarne wyposażenie i mają za zadanie walczyć z falami, hordami międzywymiarowych potworów. Chociaż Naofumi zdobywa Legendarną Tarczę, jego partner niestety zdradza go, oskarżając go o napaść na tle seksualnym i pozbawiając go posiadłości. Gdy społeczeństwo zwróciło się przeciwko niemu, Naofumi musi nie tylko odzyskać zaufanie, ale także wypełnić swój obowiązek jako kardynalny bohater.

Wyreżyserowany przez Takao Abo serial znalazł się pod ostrzałem za wykorzystanie tłumaczenia gwałtu jako punktu fabularnego. Jednak pomimo piętna, serial akcji fantasy nadal gromadził znaczną oglądalność, a pod koniec pierwszego sezonu miał fanów na całym świecie. Teraz ci fani muszą być ciekawi, kiedy „The Rising of the Shield Hero” powróci wraz z sezonem 2. Jeśli zastanawiasz się nad tym samym, mamy dla Ciebie ochronę.

Data premiery sezonu 2 The Rising of The Shield Hero

Sezon 1 „The Rising of The Shield Hero” został wydany 9 stycznia 2019 roku i zakończył się 26 czerwca 2019 roku. Składa się z dwudziestu pięciu odcinków po 23 minuty każdy. Anime akcji fantasy po raz pierwszy zostało wyemitowane na AT-X i innych kanałach w wyżej wymienionych terminach. W Stanach Zjednoczonych seria została wydana na Crunchyroll i Funimation.

Odnośnie drugiego sezonu „The Rising of The Shield Hero” mamy dobrą wiadomość dla fanów. Wiadomość o odnowieniu serii na drugi i trzeci sezon została przekazana fanom w 2019 roku podczas Crunchyroll Expo. W następnym roku fani zostali poinformowani na wirtualnym Crunchyroll Expo, że drugi sezon serialu rozpocznie się w 2021 roku. Zostali również poinformowani o tej wiadomości na Twitterze.

6 marca oficjalne konto na Twitterze serii action-fantasy potwierdziło, że „The Rising of The Shield Hero” powróci ze swoim drugim sezonem w październiku 2021 roku.

Fabuła The Rising of the Shield Hero sezonu 2: co to jest?

W pierwszym sezonie „Powstania bohatera tarczy” Naofumi Iwatani, pomimo fałszywych oskarżeń o gwałt, zdobywa zaufanie ludzi. W finale sezonu walczy ze Szkłem, który uważa, że ​​istnieje związek między bohaterami Kardynała a hordami międzywymiarowych potworów. Dochodzi do wniosku, że jedynym sposobem na ochronę jego świata jest zabicie bohaterów, ponieważ fale nie ustaną, dopóki nie umrą.

Teoria fal Glassa może być poprawna lub nie, ale widzowie nie powinni mieć złego wrażenia, że ​​jest złoczyńcą. Najwyraźniej jako bohaterka swojego świata Glass jest gotowa zaryzykować życie i zrobić wszystko, co w jej mocy, aby zapewnić jej bezpieczeństwo. Jednak pomimo ich początkowej nieelastyczności, Therese, L'Arc i Glass ostatecznie wycofują się, oszczędzając Naofumiemu trochę czasu. Raphtalia staje po jego stronie i błaga go, aby nigdy nie wracał do jej świata.

Odcinek kończy się pocieszającą nutą, gdy Naofumi zapewnia Raphtalię, że teraz czuje się nie na swoim miejscu na tym świecie i wyraża wdzięczność za jej wsparcie. Arc mówi Naofumi, że spotkają się ponownie, a przejście na emeryturę Glassa jasno pokazuje, że serial powróci na kolejny sezon.

W drugim sezonie „The Rising of The Shield Hero” możemy spodziewać się, że serial akcji fantasy będzie dalej eksplorował postać Glassa. Jak dotąd wielu mogło źle zrozumieć jej motywacje, ale wydaje się, że jej postać ma dużo głębi i dlatego zasługuje na więcej uwagi w nadchodzącym sezonie. Słowa Arc do Naofumiego, zanim zostawiają wskazówkę, że zobaczymy go więcej w sezonie 2.

Naofumi i Raphtalia wydają się być coraz bliżej, a biorąc pod uwagę sposób, w jaki całują się w finale sezonu 1, byłoby rozczarowaniem, gdyby serial nie zbadał ich związku w sezonie 2. Wciąż kryje się za tym wiele tajemnic. Ondes, widzowie prawdopodobnie w końcu dowiedzą się więcej o nich i ich relacji z bohaterami Kardynała.

Jednak najbardziej ekscytującym aspektem sezonu 2 „The Rising of The Shield Hero” jest fakt, że bohaterowie będą odkrywać inne narody. Byłoby fascynujące zobaczyć, jak inne narody poradziły sobie z zagrożeniem falami i wpływem, jaki kardynałowie Bohaterowie będą mieli w tych miejscach. Sezon 1 dał widzom doskonały przegląd uniwersum „The Rising of The Shield Hero” i zachęcił fanów do zadawania właściwych pytań. Dlatego bardzo wyczekiwany drugi sezon serialu będzie tym, który należy uważnie obejrzeć.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up