World Trigger Season 3: data premiery, spoilery i wszystko, co wiemy

06/04/2021 09:41

Oparta na japońskiej serii mangi napisanej i zilustrowanej przez Daisuke Ashiharę, "World Trigger" to anime science fiction, którego akcja toczy się w świecie, w którym nieustannie grozi inwazja międzywymiarowych istot zwanych "Sąsiedzi". Po ich pierwszym ataku ludzkość zdała sobie sprawę, że ich tradycyjna broń nie może się równać z tym nowym wrogiem. Wtedy pojawia się tajemnicza organizacja o nazwie Border. Używając wyzwalaczy świata, broni wykonanej w technologii Sąsiadów, na razie zmusił najeźdźców do odwrotu. Sezon 1 „World Trigger” był emitowany od 5 października 2014 do 3 kwietnia 2016. Ogromna popularność tego serialu pozwoliła serialowi na otrzymanie drugiego sezonu, który niedawno się zakończył. Jeśli chcesz wiedzieć, czy będzie kolejny sezon, to właśnie udało nam się dowiedzieć.

Data premiery trzeciego sezonu World Trigger

Sezon 2 „World Trigger” miał premierę 10 stycznia 2021 r. I wyemitowano 12 odcinków przed zakończeniem 4 kwietnia 2021 r. Toei Animation opracowało anime. Morio Hatano zastąpił Koujiego Ogawę na stanowisku reżysera serialu w drugim sezonie. Hiroyuki Yoshino powrócił jako scenarzysta. Początkowo sezon 2 miał mieć 13 odcinków, ale producenci zakończyli sezon po wyemitowaniu jednego odcinka mniej.

Sezon 3 „World Trigger” został ogłoszony jeszcze przed rozpoczęciem nadawania sezonu 2, podczas Jump Festa '21 w grudniu 2020 roku. Pierwszy sezon serialu liczy 73 odcinki. Ponieważ sezon 2 pokazuje tylko jedno podwórko, następny sezon prawdopodobnie obejmie następny. Podczas wydarzenia AnimeJapan 2021 w marcu 2021 roku ujawniono datę premiery nadchodzącego sezonu. Potwierdziły to konta w mediach społecznościowych programu. Sezon 3 „World Trigger” zaplanowano na październik 2021 roku.

Spoilery sezonu 3 World Trigger

Sezon 2 obejmuje dwie główne historie z serii mangi, wyprawę Galopouli na Ziemię w celu zniszczenia statku ekspedycyjnego Border oraz niektóre z pierwszych bitew w łuku bitewnym poziomu B, z których obie rozpoczęły się w pierwszym sezonie. W finale sezonu 2 trójstronna rywalizacja pomiędzy Tamakoma 2, Oji i Ikoma Units trwa. Kuga zmusza Oji i Oki do uwolnienia się z pomocą Chiki. On sam zostaje później wyeliminowany przez Ikomę. Później Chika dobrowolnie ratuje. Kiedy Ikoma jest sam na polu bitwy, przez chwilę myśli, że wygrali, ale szybko zdaje sobie sprawę, że Tamakoma 2 wygrał z 4 punktami, podczas gdy jego jednostka ma 3 punkty, a Oji ma 2 punkty.

Tymczasem Hyuse spisuje się wyjątkowo dobrze w swoich testach, przyciągając uwagę wszystkich. Udaje mu się nawet skonfrontować Ikomę. I chociaż Hyuse ostatecznie przegrywa z Kei Tachikawą, szybko odkrywa, że ​​ten człowiek jest najlepszym napastnikiem Border. Odcinek kończy się, gdy Hyuse oficjalnie dołącza do Tamakomy 2.

W sezonie 3 Tamakoma 2 mogła walczyć z Kageura Unit, Azuma Unit i Suzunari First w swojej następnej turze. Hyuse mógłby uczestniczyć w tej bitwie jako czwarty członek Tamakoma 2 i znacząco przyczynić się do jej zwycięstwa. Zespół mógł wtedy spotkać się z jednostką Ninomiya, jednostką Ikoma i jednostką Yuba. Po usunięciu wszystkich przeszkód zespół mógł dołączyć do ekipy ekspedycyjnej do Aftokratora.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up