Data premiery odcinka 6 sezonu 6 Supergirl

03/05/2021 06:50

Dzisiaj porozmawiamy o odcinku 6 sezonu 6 Supergirl. Niedawno w serialu widzieliśmy, że Super Friends rozpoczęli swoją podróż w przeszłości, aby zmienić ją na lepszą przyszłość. Cóż, kiedy wykonują to zadanie, odkryto, że stworzyli nową linię czasu, aby uratować Karę przed Strefą Widm. Jeśli nie widziałeś jeszcze poprzedniego odcinka, pamiętaj, że po tym, jak Brainy i Nia zeszli ze swojego statku kosmicznego i rozmawiali z Karą. To wszystko ma miejsce w 2009 roku. Kiedy tam są, Kara opisuje, jak jest nieszczęśliwa z powodu dość głośnego i rywalizującego kota. W rzeczywistości uważa się, że to zwierzę jest źródłem nieszczęścia Kary. Kara jest również znana z kontuzji spowodowanej deszczem meteorytów. Meteoryt składał się z kryptonitu, ale Kara zdawała sobie z tego sprawę dopiero później.

Z drugiej strony mamy również nową oś czasu stworzoną przez znajomych i to od nas zależy, czy Kenny Li był w stanie przetrwać. Brainy, wraz z Nią, nadal pełnią misję i są zdeterminowani, by ją wykonać. Z kolei Cat, o której rozmawialiśmy wcześniej, pyta duet, w jaki sposób udało im się rozbić ich statek na szkolnym boisku baseballowym. Ale dość szybko dowiadujemy się, że Kara nie jest bezpieczna na tej osi czasu. Wydaje się, że grupa kosmitów odkryła jej miejsce pobytu i planowała ją zabić. Kara po uderzeniu meteorytu stała się Kryptończykiem i dlatego obcy chcą ją złapać. Powinniśmy już zakończyć podsumowanie serii. Zebraliśmy w tym miejscu wszystkie niezbędne informacje dotyczące przyszłości serii, które przygotowali dla nas twórcy.

Data premiery odcinka 6 sezonu 6 Supergirl

Premiera 6 sezonu Supergirl, odcinek 6, 4 maja 2021 roku, zatytułowany Ponownie Prom. Odcinek zostanie wyemitowany w The CW o 21:00 Cc. Ponadto, aby uzyskać więcej informacji, należy pamiętać, że nowe odcinki serialu ukazują się co tydzień we wtorki. Jeśli jesteś kimś, kto zastanawia się, gdzie możesz obejrzeć program, ponieważ go kochasz, mamy dla Ciebie ochronę. Pierwszym i najłatwiejszym sposobem na to jest oglądanie The CW Network w zaplanowanym dniu i czasie. Jeśli nie masz kabla w domu, istnieją inne sposoby przesyłania strumieniowego serii. Oficjalna strona internetowa The CW, a także aplikacja The CW. Ale powinieneś wiedzieć, że najnowsze odcinki są usuwane dzień po ich pierwszej emisji w sieci. DirecTV, wraz z FuboTV, zapewniają wsparcie, dzięki czemu można przesyłać strumieniowo odcinek na żywo, gdy jest emitowany na kanale. W międzyczasie, jeśli masz subskrypcję Netflix, możesz uzyskać dostęp do wszystkich poprzednich odcinków serialu do kompulsywnego oglądania.

Supergirl Sezon 6 Odcinek 6 Spoilery

Teraz wszyscy muszą się zastanawiać, jaka będzie fabuła następnego odcinka. Wspomnieliśmy tutaj o niektórych spoilerach dotyczących nadchodzącego odcinka, co może sprawić, że niektórzy fani poczują się nieswojo. Teraz, w 6 odcinku 6 sezonu Supergirl, będziemy świadkami drugiej części odcinków, w których jesteśmy uwięzieni w czasie. Super przyjaciele po raz kolejny spróbują zmienić przeszłość, aby stworzyć nową oś czasu dla lepszej przyszłości. W następnym odcinku zobaczymy, dlaczego Kara nigdy nie wydostała się ze Strefy Widm. Wiedz, że główną przyczyną takiej sytuacji może być Cat Grant. Cat też wie wszystko o wypadku. Ma nawet solidne dowody na poparcie jej i wszystko wskazuje na to, jak można teraz rozstrzygnąć życie Kary w Strefie Widmo. Z drugiej strony, nawet Nia i Brainy nie są w stanie uratować jej, gdy zostali porwani przez kosmitów.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up