Data premiery i oczekiwania Sezonu 2 Good Omens

04/07/2021 09:03

Jeśli jesteś fanem komediodramatu fantasy, prawdopodobnie słyszałeś o Dobrych omenach. Good Omens zadebiutował 31 maja 2019 roku sześcioma odcinkami w Amazon Prime Video i co tydzień w BBC Two. Fani są ciekawi daty premiery drugiego sezonu Good Omens po tym, jak pierwszy sequel został dobrze przyjęty.

Seria została stworzona i napisana przez Neila Gaimana, który jest również współautorem powieści z 1990 roku, której fabuła jest inspirowana. Powieść nosi to samo imię, a Neilowi ​​towarzyszył brytyjski pisarz Terry Pratchett. Książka jest uważana za wspólną pracę dwóch wielkich autorów.

Seria zrobiła sprawiedliwość książkową, a nawet zdołała zbudować bazę fanów dzięki wyczuciu czasu, wizualizacji, kinematografii i muzyce. Jednym z największych osiągnięć serialu jest obsada i jej nienaganne występy. W pierwszym sezonie serialu zagrali tacy aktorzy jak Michael Sheen, David Tennant, Daniel Mays, Sian Brooke, Ned Dennehy, Ariyon Bakare, Nick Offerman, Anna Maxwell Martin, Jack Whitewall i wielu innych.

Serial wyreżyserowali Douglas Mackinnon i Neil Gaiman, Caroline Skinner, Chris Sussman i dwie inne osoby, które dołączyły do ​​producentów wykonawczych. Ponadto jest koprodukowany przez Amazon Studios i BBC Studios. W tym artykule poznamy datę premiery drugiego sezonu Good Omens oraz zapowiedź pierwszego sezonu.

Wchodząc w fabułę, historia opiera się przede wszystkim na dwóch głównych bohaterach, aniele Aziraphale i demonie Crowleyu. Są na Ziemi od dawna i są do niej przywiązani. Wraz z rozwojem fabuły zobaczymy, jak ta dziwna para ponownie zjednoczy się, by wykonać misję.

Podsumowanie fabuły sezonu 1

Historię opowiada widzom Bóg, którego głos gra Frances McDormand. Aziraphale, grany przez Michaela Sheena, wybredny anioł mieszka na Ziemi od samego początku. Stopniowo zakochuje się w Ziemi i rozwija uczucia do ludzkiego życia. Lubi też wykwintną kuchnię i jest właścicielem antykwariatu. Z drugiej strony Crowley, grany przez Davida Tennanta, demon żyje w tym samym czasie co Aziraphale. Duet łączy siły, aby znaleźć Antychrysta, chłopca, którego przeznaczeniem było unicestwienie ludzkości. Choć dziecko nie jest tego świadome, starają się również zapobiec Armagedonowi, co oznacza również koniec świata. W końcu duet odnosi sukces, ale pozostawia publiczność zagadką.

Fabuła ma silny wpływ na motywy i postacie chrześcijańskie, a my widzimy kilka pełnych akcji sequeli. Widzimy też Adama Younga granego przez Sama Taylora Bucka i Szatana Benedicta Cumberbatcha.

Data premiery i oczekiwania Sezonu 2 Good Omens

Data premiery drugiego sezonu Good Omens nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona, ale możemy się spodziewać, że zostanie on wyemitowany w połowie 2022 r. Amazon Studios niedawno ogłosiło drugi sezon Good Omens. Michael Sheen i David Tennant powtórzą swoje role. Tym razem Neil i Mackinnon połączą siły, aby wspólnie wyreżyserować serial, a John Finnemore dołączy do Neila jako scenarzysta. Neil podziękował Amazonowi i BBC za umożliwienie mu zaprezentowania powieści opublikowanej trzydzieści jeden lat temu. Poprzedni sezon pozostawił fanów na klifie, a druga kontynuacja byłaby odpowiedzią na wszelkie wątpliwości.

Reżyserzy serialu przygotowują się do drugiego sequela, którego zdjęcia rozpoczną się jeszcze w tym roku.

Możemy spodziewać się więcej przyjaźni i chemii między nieprawdopodobną parą, Aziraphale i Crowleyem. A pisarze mogą nas zaskoczyć nowymi pobocznymi wątkami, w rzeczywistości zawierają historie, które nie są wymienione w książce, tak sugeruje oficjalnie opublikowana fabuła. Po zmierzeniu się ze śmiertelną apokalipsą duet wraca do normalnego życia, „gdy niespodziewany posłaniec przedstawia zaskakującą tajemnicę”.

Zdjęcia do serialu miałyby się odbyć w Szkocji i rozpoczęły się jeszcze w tym roku. Serial będzie emitowany w Amazon Prime Video i będzie miał sześć odcinków. Seria ma fascynującą fabułę i warto znaleźć się na liście obserwowanych, jeśli jesteś fanem dramatu fantasy!

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up