Tokyo Revengers – data premiery 2. sezonu

23/06/2021 09:19

Jednym z najpopularniejszych wydań tego sezonu anime jest Tokyo Revengers. Tak popularna jak manga Kena Wakui, seria nadal jest podekscytowana, jaką zgromadziła od pierwszego dnia. Chociaż pierwszy sezon jeszcze się nie skończył, pytanie, czy będzie drugi sezon serialu, już robi hałas.

Śledząc historię Takemichiego, jego podróże przez przeszłość i jego cel, jakim jest uratowanie jedynej dziewczyny, jaką kiedykolwiek kochał, Hinaty, przed makabryczną śmiercią w przyszłości, Tokyo Revengers wzbudziło zainteresowanie wielu od czasu premiery mangi. pojawienie się serialu animowanego pomogło nawet zwiększyć sprzedaż wersji drukowanej.

Tokyo Revengers Season 1 może zakończyć zamieszanie między częścią 2 a sezonem 2, biorąc pod uwagę, że anime będzie miało 24 odcinki na podwójnym podwórku. Dla tych, którzy nie wiedzą, czym jest sąd, jest to sposób na zmierzenie czasu trwania serialu animowanego w okresie trzymiesięcznej emisji programu w telewizji.

W przypadku Tokyo Revengers będzie to dwutorowy, co oznacza, że ​​serial będzie trwał łącznie sześć miesięcy. Aby lepiej zrozumieć, serial będzie emitowany w ramach dwóch sezonów anime w tym roku, wiosną i latem, bez przerw przez trzy miesiące lub bez przerw przez cały sezon. Część 2 i sezon 2 generalnie dezorientują widzów, ponieważ niektórzy mylą część 2 z innym sezonem.

Czy będzie drugi sezon Tokyo Revengers?

Nikt nie wie, czy będzie sezon 2. Do dziś nie ma jeszcze oficjalnych informacji ani zapowiedzi Liden Films, ani nawet Crunchyrolla na temat drugiego sezonu Tokyo Revengers. Prawda jest taka, że ​​w serii od 4 lipca do 19 września pojawi się druga część ich zalotów.

Jednak podobno Tokyo Revengers rozpoczęło już prace nad drugim sezonem, o czym świadczy post Chifuyu na Twitterze, a fani czekają na oficjalne ogłoszenie. Wcześniej ogłoszono, że Tokyo Revengers będzie gospodarzem specjalnego wydarzenia anime w Japonii 18 grudnia, co jest zbliżone do harmonogramu Jump Fiesta. Jest to odpowiedni czas, aby sprawdzić, czy będzie kolejny sezon serialu. Kto wie, może wtedy zostanie ogłoszone specjalne ogłoszenie.

Tokyo Revengers publikuje nowe odcinki co tydzień przez Crunchyroll o 2:07 czasu JST / 11:07 czasu PT / 12:07 czasu CT / 2:07 czasu EST / 7:07 czasu BST. Platforma streamingowa potwierdziła również, że serial animowany będzie dostępny w wersji angielskiej z dubbingiem.

Powiązane posty

  1. Emilia pisze:

    Nom ja już czekam😍

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up