Data premiery drugiego sezonu Al's United States

26/06/2021 04:41

Stworzony przez Marię Ferrari i Davida Goetscha „Stany Zjednoczone Ala” to sitcom, który obraca się wokół przyjaźni między Awalmirem, znanym również jako Al, a Rileyem. Al był tłumaczem dla jednostki Rileya w Afganistanie, kiedy służył w Korpusie Piechoty Morskiej. Kiedy Al przeprowadza się do Ohio, aby zacząć od nowa, zdaje sobie sprawę, że jego przyjaciel stara się przystosować do swojego cywilnego życia. Dlatego jego misją jest pomóc jej. Serial został wyemitowany po raz pierwszy w kwietniu 2021 roku.

Ta dramatyczna komedia jest jednym z nielicznych głównych amerykańskich programów telewizyjnych, w których występuje muzułmańska główna rola. To przyniosło serii wyróżnienia za próbę różnorodności i reprezentacji kulturowej. Jednak niektórzy uważali, że humor nie robił wrażenia, ponieważ opierał się na zużytych tropach. Niektórzy krytycy sugerowali nawet, że seria skorzysta na dalszym rozwoju postaci. Niemniej jednak seria zgromadziła oddanych fanów, którzy lubią tę podnoszącą na duchu komedię z przyjaciółmi. Więc jeśli jesteś tutaj, aby uzyskać aktualizacje dotyczące możliwego sezonu 2, jesteśmy tutaj, aby pomóc.

Data premiery United States of Al Season 2

Premiera 1 sezonu „United States of Al” odbyła się 1 kwietnia 2021 roku na antenie CBS, a sezon zakończył się 24 czerwca 2021 roku, po 13 odcinkach wyemitowanych. Każdy odcinek trwa około 20 minut.

Jeśli chodzi o drugi sezon, oto wszystko, co zebraliśmy. 15 maja 2021 roku CBS dało serialowi zielone światło na nowy sezon. To dobry powód do świętowania, biorąc pod uwagę, że w pierwszym sezonie serial miał wzburzone wody. Oprócz niezbyt imponującego występu w sieci była również w centrum kontrowersji. Kilka osób było rozczarowanych, że indyjski i południowoafrykański aktor Adhir Kalyan zagrał afgańską postać. Niepokoił ich nieautentyczny akcent Adhira Kalyana i sposób, w jaki jest on przedstawiany w ogóle. Scenarzyści i producenci bronili serialu i publicznie podzielili się wszystkim, co zespół zrobił, aby zapewnić, że postać jest przedstawiana z szacunkiem i wrażliwością.

Seriale komediowe zwykle trwają dłużej niż sezon, aby ugruntować swoją pozycję i przyciągnąć dużą publiczność. Rozumiemy więc, dlaczego kanał postanowił dać sitcomowi zielone światło dla nowego komponentu. Zdjęcia do następnego sezonu mają rozpocząć się latem 2021 roku, co oznacza, że ​​powinniśmy usłyszeć wiadomości z dnia na dzień. Zgodnie z jesiennym harmonogramem CBS na 2021 r., serial utrzyma swój czwartkowy harmonogram o 20:30. Dlatego możemy spodziewać się, że drugi sezon „United States of Al” rozpocznie się jesienią 2021 roku.

Obsada drugiego sezonu Al’s United States: Kto może wziąć udział?

Adhir Kalyan gra Awalmira, lepiej znanego jako Al, a Parker Young gra Riley. Pozostali aktorzy serialu to Elizabeth Alderfer (Lizzie), Kelli Goss (Vanessa), Dean Norris (Art) i Farrah Mackenzie (Hazel). Widzimy także Rachel Bay Jones (Lois), Briana Thomasa Smitha (Freddy), Zarminę Hamidi (Gul Bashra) i Sitarę Attai (Hassina). Większość z nich prawdopodobnie powtórzy swoje role w nadchodzącym sezonie. W serialu pojawiło się kilka gościnnych gwiazd, więc możemy spodziewać się nowych twarzy.

Fabuła drugiego sezonu Al’s America: co to jest?

W pierwszym sezonie Al i Riley przechodzą różne etapy adaptacji, ponieważ obaj stają w obliczu ogromnych zmian w swoim życiu. Gdy Al przeprowadza się do Stanów Zjednoczonych i przyzwyczaja do nowej kultury i stylu życia, Riley stara się odzyskać swoje życie w Ohio po powrocie z Afganistanu. Riley musi pogodzić się z faktem, że jego zrażona żona przewraca stronę w ich związku, podczas gdy Al przeżywa własne romantyczne nieszczęścia. W trakcie sezonu widzimy również, jak Al staje się integralną częścią rodziny Riley, opracowując specjalne równania z Artem, Vanessą, Lizzie i Hazel. Al jednak tęskni za swoją rodziną i życiem w Afganistanie. Drugi sezon będzie kontynuacją historii Ala z Rileyem i jego rodziną. Kolejny numer mógłby kontynuować badanie różnych aspektów życia po służbie weteranów i ich artystów.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up