Data premiery Fast & Furious 9 i 10

26/06/2021 03:38

F9 (znany również jako „F9: The Fast Saga” lub „Fast & Furious 9”) podąża za Dominikiem Toretto i jego zespołem, gdy mierzą się ze swoim największym wrogiem: Jakobem, bratem Doma, od którego są oddzieleni. Ten pełen akcji film akcji to dziewiąta odsłona ogólnoświatowego fenomenu, jakim jest seria „Szybcy i wściekli”. Film wyreżyserował Justin Lin, a scenariusz napisał Daniel Casey u boku Lin. Jeśli podobało Ci się oglądanie Drużyny Toretto w ich najnowszej przygodzie o wysoką stawkę, aby uratować świat przed cyberatakiem, musisz zdobyć informacje o następnej misji zespołu. W takim przypadku nie szukaj dalej! Oto wszystko, co musisz wiedzieć o „Fast & Furious 10” (lub „F10”).

Data premiery Fast & Furious 10

F9” miał swoją premierę w Stanach Zjednoczonych 25 czerwca 2021 r., po międzynarodowej premierze 19 maja 2021 r. Fani szpiegowskiego thrillera i serii wyścigowej musieli czekać dłużej niż oczekiwano na dziewiątą część. był wielokrotnie opóźniany z powodu pandemii Covid-19 i innych powodów.

Jeśli chodzi o dziesiątą część, „F10”, została już oficjalnie zapowiedziana. Główna gwiazda i producent Vin Diesel powiedział w wywiadzie w 2020 roku, że planowanie 10. części rozpoczęło się jeszcze przed wyprodukowaniem „F9”. Poinformowano również, że seria zakończy się dwuczęściowym zakończeniem, czyniąc „F10” przedostatnią częścią głównej serii filmów serii. Według wielu doniesień reżyser Justin Lin, który wyreżyserował pięć filmów z tej serii, powróci do reżyserii dwóch ostatnich filmów.

Pierwotnie F10 miał trafić na nasze ekrany 25 czerwca 2021 roku, zanim pandemia Covid-19 zakłóciła te plany, a premiera filmu została przełożona. W niedawnym wywiadzie dla ComicBook, Diesel przekazał fanom aktualne informacje na temat statusu 10. filmu. — Jest plecami do siebie. Oczekiwana data premiery to 23 lutego dla pierwszego i 24 lutego dla drugiego. Mieliśmy wydać ten film w zeszłym roku, przed pandemią. Myślę więc, że inną rzeczą w tej premierze jest to, że dzieli nas rok od opracowania i przedprodukcji Fast 10. „Gotowe! Jeśli wszystko pójdzie dobrze, „F10” powinien trafić na nasze ekrany w lutym 2023 roku.

Obsada Fast & Furious 10: Kto może być jej częścią?

F9 ”przedstawia obsadę z Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris” Ludacris ”Bridges, Jordaną Brewster i Nathalie Emmanuel, którzy powtarzają swoje role z poprzednich sekcji, odpowiednio, Dominic Toretto, Letty Ortiz, Roman Pearce, Tej Parker, Mia Toretto i Ramsey. Helen Mirren, Kurt Russell i Charlize Theron powracają również jako Magdalene „Queenie” Shaw, Mr. Nobody i Cipher. Dodatkowo, Sung Kang powraca do swojej roli ukochanej przez fanów Han Lue, a Jon Cena dołącza do serii jako Jakob Toretto, brat Doma.

Oczekuje się, że główni gracze powrócą na „F10”, z wyjątkiem Johna Ceny, którego udział prawdopodobnie będzie na razie ukrywany. Dodatkowo Dwayne Johnson i Jason Statham mogli powtórzyć swoje role jako Luke Hobbs i Deckard Shaw z poprzednich filmów. Gdy seria dobiega końca, fani domagają się również powrotu Gisele Yashar z Gal Gadot, która pojawia się na krótko w dziewiątym filmie dzięki materiałom archiwalnym. Cardi B, która gra Leysę w „F9”, potwierdziła swój powrót w sequelu filmu.

Fabuła Fast & Furious 10: co to jest?

W „F9” zły cyberterrorysta Cipher konfrontuje się z braćmi, rekrutując Jakoba Toretto do jego brudnej roboty. Dom jest zmuszony zmierzyć się z grzechami z przeszłości i z pomocą swojego zespołu uniemożliwia powodzenie planu Ciphera. W końcu Dom i Jakob się godzą.

Szczegóły fabuły 10. odcinka są w tej chwili skąpe, ale spodziewamy się, że Team Toretto rozpocznie nową misję na całym świecie. Cipher wciąż jest na wolności i na pewno ma powiązania w przestępczym półświatku, które powinny mu pomóc obmyślić kolejny plan o katastrofalnych skutkach. Han nadal żywi urazę do Deckarda Shawa, a wspólny wątek pojawia się na scenie po napisach „F9”. Możliwe, że postać Briana O'Connera, grana przez Paula Walkera, będzie częścią sequela, ale jest to mało prawdopodobne.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up