Szybcy i Wściekli: koniec jest bliski

21/06/2021 12:34

20 lat temu pierwsza praca Szybcy i wściekli, przedstawianie Vin Diesel i zmarłych Paula Walkera, po raz pierwszy pojawił się w kinach. Od tego czasu sequele zostały połączone na przestrzeni lat i obecnie jesteśmy w dziewiątej odsłonie tej kultowej sagi.

Ale ponieważ wszystkie dobre rzeczy dobiegają końca, Szybcy i Wściekli nie będą się różnić. W rzeczywistości, według Informacja Pochodząca od samego Vin Diesela główna seria Fast and Furious zakończy się po dwóch ostatnich odsłonach, które zostaną wydane w ciągu najbliższych kilku lat.

Zdjęcie popcornu
Fot. Szabolcs Molnar. Kredyty Pixabay.

Decyzja o zakończeniu tej serii najwyraźniej pochodzi od Vin Diesel. Nie oznacza to jednak, że nigdy więcej nie usłyszymy o Szybcy i Wściekli, na co aktor chciał zwrócić uwagę. Wiele produktów ubocznych nadal tam będzie, takich jak: Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw co wyraźnie pokazuje nam, że kinowe uniwersum Fast and Furious jest szczególnie bogate.

Vin Diesel mówi, że czas przewrócić stronę

Dla większości fanów Fast and Furious od śmierci Paula Walkera serial stracił wiele ze swojej magii. I równie dobrze może się zdarzyć, że nieodwracalna nieobecność aktora w ostatnich odsłonach Szybcy i Wściekli odegrała ważną rolę w tej decyzji Vin Diesela.

Tak więc po wydaniu dwóch ostatnich odcinków, które prawdopodobnie ukażą się w 2023 i 2024 roku, będzie to koniec głównej serii. Według Vin Diesel, choć wiele osób będzie rozczarowanych, nadszedł czas, aby zakończyć tę sagę, jednocześnie podkreślając, że każda historia musi mieć zakończenie.

Główny finał serii, ale nie Szybki Fast i wściekły

podobnie Justin lin, który był za stworzeniem kilku odcinków Szybcy i wściekli, w tym dziewiątej części, zgadza się z Vinem Dieselem. FYI, Lin zawsze wyreżyseruje ostatnie dwa odcinki głównej serii.

20 lat po pierwszej części Fast and Furious zbliża się koniec głównej serii. Ale jak wyjaśnił Vin Diesel, kinowy wszechświat Szybcy i Wściekli jest szczególnie bogaty. Co z pewnością zostanie dobrze wykorzystane.

Wiele spin-offów, takich jak prezentowany Hobbs (Dwayne The Rock Johnson) Tak Shawa (Jason Statham), dlatego prawdopodobnie się pojawi.Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up