Shaman King - data premiery odcinka 3 i więcej

16/04/2021 05:10

Shaman King to jedno z najnowszych anime. Fani anime oszaleli, gdy dowiedzieli się kilku szczegółów o serialu. Musimy wam powiedzieć, że serial to nadprzyrodzony dramat. Hiroyuki Takei jest autorem i ilustratorem serii mang. Anime właśnie się rozpoczęło, a trzeci odcinek Shaman King jest gotowy do premiery.

Jak sama nazwa wskazuje, anime oparte jest na szamanach. W serii szamani posiadają nadprzyrodzone moce. Mogą widzieć duchy i kontrolować je. Główny bohater serii, You Asakura, chce zostać Królem Szamanów, aby kontrolować duchy.

W tym poście powiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć o kolejnym odcinku nadprzyrodzonego anime. Musimy wam powiedzieć, że kiedyś manga została dostosowana do serii. To już drugi raz, możemy również nazwać to ponownym uruchomieniem, jeśli chcesz.

Shaman King - data premiery odcinka 3

Anna i Tao Jun ”to tytuł trzeciego odcinka anime. Pierwszy odcinek anime rozpoczął się w kwietniu, a trzeci odcinek serialu zostanie wyemitowany. Premiera zaplanowana jest na czwartek 15 marca 2021 roku. Odcinek anime, jak każde inne anime, trwa 22 minuty. Twórcy anime zapowiedzieli, że tym razem obejmie wszystkie 35 tomów mangi. Możemy więc założyć, że anime będzie miało wiele sezonów. Teraz porozmawiamy o tym, gdzie obejrzeć odcinek 3 Shaman King.

Gdzie oglądać online

Anime jest pokazywane na wielu platformach. Jest nadawany na różnych OTT, a także na różnych tradycyjnych platformach telewizyjnych. W Japonii serial można oglądać w TV Tokyo, BS TV Tokyo i TSC. Musimy wam powiedzieć, że Shouji Yonemura przyjął rolę scenarzysty anime. Shaman King Episode 3 jest również dostępny do streamowania na Crunchyroll i Funimation. Jednak seria jest dostępna tylko w języku japońskim. Fani mogą oglądać serial za pomocą angielskich napisów.

Shaman King Odcinek 3 Spoilery

Drum roll to część, która najbardziej mnie kręci. Teraz omówimy główne dziury fabularne serii. W ostatnim odcinku widzieliśmy, jak nowa postać pojawiła się w serialu. Przedstawił się jako Ren Tao głównemu bohaterowi, Ty.

Ren chce cię pokonać, aby zostać najlepszym szamanem. Ale po wielu wysiłkach udaje Ci się go pokonać. W trzecim odcinku widzieliśmy, jak Anna walczy z Renem.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up