Shaman King - data premiery odcinka 3

09/04/2021 15:14

Oparta na japońskiej mangi, napisanej i zilustrowanej przez Hiroyuki Takei, „Shaman King” lub „Shāman Kingu” to shounenowe anime o nadprzyrodzonych przygodach. Opowiada historię świata, w którym szamani mają prawdziwą moc i mogą jej używać do kontrolowania duchów. Bohaterem opowieści jest Ty Asakura, który postanawia zostać królem szamanów po tym, jak dowiedział się od swojego dziadka o istnieniu Króla Duchów lub Boga. Jest to druga telewizyjna adaptacja dzieła Takei po serialu Studio Xebec, który był emitowany w 64 odcinkach między 4 lipca 2001 a 25 września 2002. Oczekuje się, że adaptacja w 2021 roku obejmie wszystkie 35 tomów serialu. Nowa pełna edycja serii manga. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o następnym odcinku restartu.

Shaman King - data premiery odcinka 3

Odcinek 3 „Shaman King”, zatytułowany „Anna and Tao Jun”, ma mieć premierę 15 kwietnia 2021 r. W TV Tokyo, TVO, TVA, TSC, TVh, TVQ i BS TV Tokyo. Większość obsady serialu z 2001 roku powtórzyła swoje role w anime 2021. Studio Bridge wyprodukowało serial, z Joujim Furutą jako reżyserem i Shouji Yonemurą jako głównym scenarzystą. Yuki Hayashi stworzył muzykę do anime, a Satohiko Sano narysował postacie. Podobnie jak w przypadku serii z 2001 roku, Megumi Hayashibara zaśpiewała utwory otwierające i kończące reboot w 2021 r. Są to odpowiednio „Soul Salvation” i „#Boku no Yubisaki”.

Gdzie obejrzeć online sezon 1 Shaman King?

Odcinki z restartem „Shaman King” będą dostępne w serwisie Netflix Japan z japońskim dźwiękiem i napisami. Platforma streamingowa wyda odcinki z japońskim dźwiękiem i angielskimi napisami dla międzynarodowej publiczności w późniejszym terminie.

Shaman King Odcinek 3 Spoilery

W odcinku 2 pojawia się nowy szaman i przedstawia się jako Ren Tao. Ostrzega cię przez Manę, że zamierza przejąć kontrolę nad Amidamaru. Początkowo nie przejmuje się tym, ponieważ nie wierzy, że każdy, kto potrafi kontrolować umysł, może być z natury zły. Jednak podczas ich walki szybko dowiadujesz się, że stosunek Rena do duchów jest niezwykle archaiczny. Ren traktuje duchy jako narzędzia do osiągnięcia swoich celów, podczas gdy Ty widzisz Amidamaru i innych jako jego przyjaciół. Ren niechcący uczy cię, jak uzyskać dostęp do wszystkich mocy Amidamaru bez opanowania go umysłem.

W końcu wygrywasz bitwę, ale w trakcie tego procesu tracisz przytomność. Śni mu się, że jego dziadek opowiada mu o Królu Duchów. Odcinek kończy się przybyciem Anny. W odcinku 3 może dojść do pojedynku między Anną i Renem. Możesz kontynuować trening z pomocą Anny i jednocześnie podtrzymywać swoje szkolne życie.

Powiązane posty

Go up