Czerwone zawiadomienie 2 Oczekiwana data premiery, fabuła i obsada

3 lata ago

Czerwone zawiadomienie 2 może się zdarzyć, a my zobaczyliśmy naszą ulubioną Gal Gadot, Ryan Reynolds i Dwayne Johnson w tym. Pierwsza część filmu, Red Notice, wyreżyserowała Rawson Marshall Thurber. Film pojawił się w Netflix w tym miesiącu, listopad 2021.

W filmie widzimy Dwayne'a Johnsona w roli Profiler FBI John Hartley. Ryan Reynolds gra postać Nolan Booth, złodziej sztukii wreszcie widzimy Gal Gadota jako Sarah Black, przestępczyni.

Historia filmu kręciła się wokół Trzecie jajko Kleopatry i szukam tego. To ostatecznie łączy tę trójkę: Nolana Bootha, Sarah Black i Johna Hartleya.

Czerwona uwaga jest niewątpliwie jednym z droższe projekty w które zaryzykował Netflix. Zamierzają uczynić go częścią nowej serii. Nie nowy w trzech gwiazdach. Wiadomo, że wszyscy z nich prowadzili i realizowali kilka świetnych filmów franczyzowych.

Ryan Reynolds słynie z roli martwy basen w obu filmach z serii. postać Gal Gadota, Cudowna kobieta, jest jedną z najbardziej lubianych postaci w DC Rozszerzony wszechświat. Dwayne Johnson jest najbardziej doświadczonym z trzech aktorów. Był w czołówce niektórych dużych franczyz, takich jak Szybcy i wściekli, Jumanji, a teraz w końcu dołącza do DC Extended Universe jako Czarny Adam.

Ponieważ w pierwszym filmie wzięli udział tak wspaniali i niesamowici aktorzy, nie jest to dla nas zaskoczeniem Czerwone zawiadomienie 2 będzie wkrótce.

Czy Netflix wyprodukuje Red Notice 2?

Nie było żadnych zapowiedzi Netflix do tej pory stwierdza się, że Czerwone zawiadomienie 2 To jest w toku. Tworzenie sequela jest całkowicie oparte na tym, jak film działa na platformie streamingowej. Jak dotąd pierwszy film zebrał wiele negatywnych recenzji różnych krytyków. Ale jeśli spojrzymy na krytykę ze strony publiczności, jest ona pozytywna.

Czerwone zawiadomienie 2
Trio kontynuacji. (kredyt: Netflix)

Niezależnie od krytyki, nie powinno to powstrzymać Netflix przed tworzeniem Czerwona uwaga 2. Platforma zatrzyma się, aby zobaczyć, jak widzowie reagują na platformę i ilu subskrybentów ją widziało. Ogromna baza fanów, którą trzej aktorzy w filmie mogli zobaczyć, Netflix tworzy sequel.

W tej chwili Red Notice to największy film, jaki kiedykolwiek nakręcił Netflix. Jeśli platforma znajdzie wystarczająco dobrą odpowiedź, zobaczymy Czerwone zawiadomienie 2.

Jaka może być historia Red Notice 2?

Chociaż nie ma oficjalnej zapowiedzi twórców na temat kontynuacji, zakończenie filmu sprawiło, że poczuł się bardzo pewny, że nadchodzi sequel, aby odpowiednio go uzasadnić.

W pierwszym filmie widzieliśmy, że John Hartley i Sarah Black zdradzili Nolana Bootha. Jednak Booth pojawia się na ich statku, gdy cieszą się wspólnym czasem. Wspomina, jak udało mu się uciec z Interpolu, przekazując im informacje o danych bankowych, w których Hartley i Black otrzymali wszystkie pieniądze.

Nolan przedstawia plan, w którym cała trójka ma połączyć siły w nowym napadzie. John Hartley wcale nie jest za planem dogadania się z Nolanem Boothem. Sarah przekonuje go, by przyłączył się do napadu. Potem cała trójka przystąpiła do realizacji nowego planu. To może być potencjalna fabuła dla Czerwone zawiadomienie 2.

Czy zobaczymy, jak trójka masywnych aktorów powraca w sequelu?

Zgodnie z tym, co pokazano w końcowej scenie Red Notice, w roli głównej wystąpi Red Notice 2 Ryan Reynolds, Gal Gadot i Dwayne Johnson razem. Ponownie mogliśmy zobaczyć dobre partnerstwo między Nolanem i Johnem Hartleyem.

Czerwone zawiadomienie 2
Pstryknięcie Red Notice. (kredyt: Netflix)

Sarah Black również będzie z nimi współpracować. Widzieliśmy zwrot akcji w pierwszym filmie. Mogliśmy też zobaczyć Ritu Arya, z Akademii Umbrella, wracam jak Inspektor Urvashi Das. Wydała Czerwona uwaga na wszystkich trzech i będzie ich świadomy.

Kiedy można wydać Red Notice 2?

Sequel nie został zapowiedziany do tej pory. Ale za każdym razem, gdy jest to ogłaszane, minie kilka lat, zanim film pojawi się na platformie. Opracowanie scenariusza przez zespół kreatywny zajmie sporo czasu.

Inną kluczową rzeczą jest to, że ci aktorzy - Dwayne Johnson, Ryan Reynolds i Gal Gadot - będą mogli wrócić na zdjęcia, czy nie. To jedni z najbardziej zajętych aktorów, jakich możemy znaleźć w Hollywood.

Będziemy musieli poczekać, aż 2024 minimum, jeśli chcemy jakieś wiadomości dla Czerwona uwaga 2.

Powiązane posty

Go up