Data premiery aktualizacji My Hero Academia 6. sezonu, fabuła i obsada

3 lata ago

Data premiery aktualizacji My Hero Academia 6. sezonu, fabuła i obsada

Dzięki dramaturgii science-fiction i superbohaterom seria My Hero Academia przeniosła na ekran niesamowitą zawartość. Te animowane seriale nie mogą nic zrobić. Chodzi mi o to, że możesz wymyślić najdziwniejsze i najbardziej wyjątkowe historie i Boom! Te anime mają jeden. Dzięki wielu dostępnym gatunkom i wielu serialom anime, które zapewniają rozrywkę, My Hero Academia jest jedyna w swoim rodzaju. Serial niedawno zapoczątkował swój sezon 5, a teraz fani z niecierpliwością czekają na sezon 6 My Hero Academia.

Czy pamiętasz, że śniliśmy o superbohaterach? Jeśli prawda ! Wszyscy fantazjowaliśmy o jego mocach i chcieliśmy je mieć. Ponadto historia opowiada o życiu młodego nastolatka, Izuku Midoriyi, który również marzy o tym, by pewnego dnia zostać superbohaterem.

Do tej pory serial animowany z sukcesem wystartował 5 kolejnych sezonów i wszystkie zostały dobrze przyjęte przez publiczność. My Hero Academia to jeden z najpopularniejszych seriali ostatnich lat, a fani wciąż myślą o jego kolejnym sezonie. Przy tak dużej rzeszy fanów i stałym wsparciu z ich strony było oczywiste, że seria będzie wydawać więcej sezonów. Kolejny rozdział My Hero Academia to okazja dla widzów i na szczęście tak się stało.

Twórcy będą kontynuować historię Izuku Midoriyi. Wszystkim, którzy zastanawiali się nad możliwością nowego rozdziału w tym serialu animowanym, na szczęście jest już załatwiony. Czytaj dalej ten artykuł i dowiedz się wszystkiego o sezonie 6 My Hero Academia tutaj.

My Hero Academia: serial animowany do obejrzenia

Podobnie jak wiele innych serii anime, My Hero Academia jest również oparta na mandze o tej samej nazwie. Ilustrowana i napisana przez Kōhei Horikoshi opowieść opowiada o życiu nastolatka, który chce zostać superbohaterem, ale urodził się bez supermocy.

Podążając za popularnością mangi, serial animowany został zaadaptowany i wyświetlony na ekranie. Nie ma wątpliwości, że manga była popularna już w momencie jej publikacji. Jednak animowany serial odnotowuje wzrost oglądalności dzięki natychmiastowemu podglądowi.

Manga została pierwotnie opublikowana w 2014 roku, a autor zarządza tomami do tej pory. Ponieważ seria obecnie kontynuuje swoją historię, istnieje wyraźna możliwość, że seria rozszerzy swoje rozdziały do ​​przodu. Skoro sezon 5 miał już dramatyczne zakończenie, czy może to oznaczać, że będzie kolejny sezon? Przeczytaj następną sekcję, aby dowiedzieć się wszystkiego.

Po wyemitowaniu wszystkich 7 sezonów serialu Younger, Darren Star ugruntował swoją pozycję wśród popularnych twórców i producentów stulecia. Popularny serial komediowo-dramatowy początkowo wystartował w 2015 roku, a w ciągu 6 lat serial z powodzeniem rozpoczął 7 kolejnych sezonów. Jednym z najczęściej zadawanych pytań od widzów jest to, czy showrunnerzy będą nadal produkować serial, wypuszczając Młodszy sezon 8.

Aktualizacje sezonu 6 My Hero Academia

Wyprodukowany przez Bones Animation i wyreżyserowany przez Kenjiego Nagasaki, serial został początkowo ogłoszony po drugiej rocznicy mangi. Wraz z rosnącą popularnością mangi studio skorzystało z okazji do uruchomienia serialu animowanego.

Było oczywiste, że serial zyska popularność, ponieważ jego lekka powieść była już bardzo popularna na całym świecie. Do tej pory twórcy wydali 5 sezonów, a niedawno ogłoszono zapowiedź szóstego sezonu.

Oficjalnie ogłoszono, że studio dało serialowi animowanemu zielone światło i że szósty odcinek serialu animowanego jest w przygotowaniu. W ostatnim odcinku sezonu 5 widzieliśmy, że moce superbohaterów wciąż nie znają Izuyu.

Ponadto serial zakończył się w napięciu, a ponieważ autor mangi już wydaje tomy, istniała duża szansa, że ​​serial animowany przyjmie inny obrót. Jak już potwierdziły wiadomości z oficjalnego źródła, fani mogą poczuć ulgę i umieścić swoje obawy na stronie oraz obejrzeć serial w powtórce. Ale poczekaj ! Nie chcesz znać daty premiery?

Czy zawsze lubiłeś odkrywać świat przestępczości? Seriale kryminalne zyskują na popularności, odkąd Netflix zaczął w tym gatunku. Ostatnio fani byli rozczarowani, gdy dowiedzieli się o odwołaniu 8 sezonu Raya Donovana. Fani pracowali nad odświeżeniem serii, a podekscytowanie spowodowało, że osoby odpowiedzialne ponownie uruchomiły spin-off. Przeczytaj szczegółowo o serii tutaj,

Aktualizacja 6 sezonu My Hero Academia

Wiadomość o potwierdzeniu szóstego sezonu My Hero Academia pojawiła się wkrótce po tym, jak potrzebny był sezon 5. Ponieważ wielu fanów liczyło już na kolejny sezon, jest to szansa dla ludzi, aby w końcu dostać to, czego naprawdę chcą.

Historia Izuku Midoriyi będzie nadal transmitowana w telewizji. Dla każdego, kto zastanawia się nad datą premiery, niestety nie ma takiej.

Chociaż seria została potwierdzona, urzędnicy nigdy nie ogłosili daty premiery szóstego odcinka. Patrząc na trendy w dacie premiery, myślę, że fani mogą spodziewać się szóstego sezonu My Hero Academia w 2022 roku.

Globalna pandemia wpłynęła już na datę premiery piątego sezonu i w tym czasie widzieliśmy przerwę w łańcuchu w dniu premiery. Nie spodziewamy się jednak, że sprawy potoczą się tak źle. Na razie serial został już potwierdzony i jest bardzo prawdopodobne, że sezon 6 zostanie wyemitowany w czerwcu-lipcu 2022 roku.

Fabuła sezonu 6 My Hero Academia: co to jest?

Piąty sezon „My Hero Academia” obejmuje wątki fabularne Izuku Midoriya Endeavour Agency i Meta Liberation Army z mangi, prowadząc do tego, co w sezonie 6 będzie paranormalną wojną o wyzwoleniu. Przez cały sezon 5 okazuje się, że League złoczyńców, co od dłuższego czasu stanowi poważny problem dla bohaterów, łączy siły z Armią Wyzwolenia Meta, radykalną grupą ludzi obdarzonych supermocami, aby stać się potężnym i niszczycielskim Frontem Wyzwolenia Paranormalnego.

Historia My Hero Academia koncentruje się na Izuku Midoriyi, która urodziła się bez supermocy. Gdy dorósł, jego fantazja i pragnienie supermocy zaczęły się rozwijać. Widzimy wokół niego, wszyscy inni ludzie zostali pobłogosławieni pewnymi mocami.

Dowiedziawszy się, że jako jedyny nie posiada supermocy i że różni się od innych darów, postanowił ciężko pracować, aby to osiągnąć. W miarę rozwoju serii spotykamy inne postacie, które odgrywają ważną rolę we wzmacnianiu oddania Izuku.

Szósty odcinek będzie zasadniczo obracał się wokół głównego bohatera serialu animowanego. Mamy nadzieję, że Agencja Endeavour i Armia Wyzwolenia Meta zostaną przedstawione w mandze.

Jeśli widzieliście piąty sezon serialu, wiecie, że Liga Złoczyńców była ogromną przeszkodą dla bohaterów. Ponieważ potęgi utrzymają swoją wiarygodność również w szóstym sezonie, sytuacja między mocarstwami prawdopodobnie się załamie.

W ostatnich kilku odcinkach widzieliśmy, że jest coś między supermocarstwami. Odcinki sugerowały, że może dojść do wielkiej walki między Izuku i Tomru. Jeśli tak się stanie, widzowie będą mieli wiele do wyjaśnienia.

Powiązane posty

Go up