Fabuła, obsada i data premiery trzeciego sezonu Blue Exorcist

24/05/2021 13:34

Czy trwa trzeci sezon Blue Exorcist? Czy substancja jest wystarczająca? Kiedy zostanie wydany trzeci sezon Blue Exorcist lub w ogóle przywrócony? Jeśli masz któreś z tych pytań lub chcesz uzyskać więcej informacji na temat Błękitnego Egzorcysty, w naszym przewodniku znajdziesz wszystkie odpowiedzi.

Blue Exorcist to mroczny senny serial oparty na mandze o tym samym tytule autorstwa Kazue Katou. Serial został wyprodukowany przez firmę A-1 Pictures, która wydała dwa sezony tego przebojowego serialu. Te sezony są uwielbiane przez fanów na całym świecie. Niestety, wciąż istnieje niezliczona ilość pytań bez odpowiedzi, które pozostawały bez odpowiedzi w poprzednich sezonach. To ostatecznie sprawiło, że fani nie mogli się doczekać trzeciego sezonu Blue Exorcist.

Blue Exorcist Season 3 Fabuła

Trzeci sezon serii Blue Exorcist nie będzie krótszy niż huragan, w którym Rin i jego towarzysze staną przeciwko grupie osób, Illuminati. Osoby te podążają za Panem Światła, znanym również jako Lucyfer, i są zdeterminowane, aby wskrzesić Szatana, aby przetransportować złe duchy i zombie do Assiah. Ważną osobą w Illuminati będzie Sabutota Todou.

W tym sezonie odbędzie się kolejne energetyzujące wydarzenie. Obserwatorzy zobaczą projekt bramy, na przykład Bramę Hadesu. Te drzwi będą działać jako brama między wszechświatem złych obecności a ludźmi. Brama ta została zaprojektowana przez iluminatów w przeszłości w miejscu, gdzie kiedyś stała rosyjska elektrownia jądrowa. W każdym razie, z powodu Egzorcystów, Iluminaci nie byli w stanie wysłać i obsługiwać bramy.

Obecna grupa iluminatów próbuje sprawić, by ta brama działała, aby Assiah i Gehenna mogły się zjednoczyć, by przekształcić się w samotny świat; należy je jednak zachować, ponieważ wynik tego skojarzenia będzie przerażający. Ból! Jedynymi ludźmi, którzy mogą powstrzymać ten horror, są Rin i jej brat bliźniak Yukoi.

Obsada trzeciego sezonu Blue Exorcist

Jeśli będzie trzeci sezon, na pewno wrócimy do poprzedniej obsady. Odwołaliśmy się do nazw poniżej.

Rin okumura
Yukio okumura
Shiemi Moriyama
- zasugerował Ryuji
Renzo shima
Konekomaru miwa
Izumo Kamiki
Shura Kirigakure
Shiro fujimoto
Igor Neugauss
Arthur Auguste Angel

Możliwe, że zostanie dodany nowy aktor głosowy, ponieważ kilkakrotnie zdarzyło się, że poprzedni aktor głosowy jest zajęty różnymi czynnościami i odmawia udziału w kontynuacji lub dodatkowym sezonie. Mimo to znów zobaczymy nowe postacie. Zanim otrzymamy nazwę, na pewno zaktualizujemy, więc nie zapomnij dodać nas do zakładek.

Data premiery trzeciego sezonu Blue Exorcist

Sezon 1 Blue Exorcist miał swoją premierę w kwietniu 2011 r. Wtedy, po ogromnej przerwie, w styczniu 2017 r. Rozpoczął się 2 sezon Blue Exorcist i fani to wszystko pokochali. Tak czy inaczej, minęło trochę czasu i nadal nie ma żadnych wiadomości na temat trzeciego sezonu Blue Exorcist. Mimo to, ponieważ twórcza organizacja nie porzuciła ani nie odnowiła serii na kolejny sezon, możemy spodziewać się odnowienia w krótkim czasie. Jest kilka powodów, dla których uważamy i przewidujemy, że seria powinna zostać odnowiona.

Podstawowym powodem jest to, że w sezonie 3 wciąż jest dostępnych mnóstwo materiałów. W rzeczywistości manga wciąż ma 25 rozprowadzonych tomów, które nie były adresowane ani w sezonie 1, ani w 2. Tak więc fani serii, którzy nie wolą czytać mają prawo natychmiast zrozumieć, co się dzieje.

Ponadto, biorąc pod uwagę czas, jaki zajęło organizacji kreatywnej wyciągnięcie informacji z sezonu 2 i opublikowanie ich później, można by pomyśleć, że powinni zrobić to samo dla niebieskiego sezonu 3. Egzorcysta. Ponadto seria została niedawno dodana do Netflix, dając wszystkim widzom pewność, że prawdopodobnie zostanie odnowiona i wydana w ciągu najbliższych kilku lat, jeśli nie w 2021 roku.

Ostatnie słowo

Dostarczenie drugiego sezonu Egzorcysty zajęło producentowi około sześciu lat. Biorąc to pod uwagę jako główny problem, możemy przewidzieć, że zakładając sezon 3, twórcy dołożą starań, aby sezon 3 Blue Exorcist się wydarzył.

Jak dotąd nie słyszeliśmy nic o „dacie premiery” i „odnowieniu” serii, ale wielu zgodziło się, że serial powróci w 2022 roku, kiedy pandemia znajdzie się pod kontrolą.

Powiązane posty

Go up