Zapowiedź odcinka 29 Dragon Quest, data premiery i oglądanie anime online

19/04/2021 04:29

Walka między Poppem a Smoczym Mistrzem właśnie wydarzyła się na Hyunckle. Za powstrzymanie Poppa przed odzyskaniem syna Barana, Dino, znanego jako Hero Dai, Smoczy Mistrzowie karzą Poppa. Sky Rider zostaje pokonany przez Poppa, Sea Rider przez Hyunkle. Jeździec Ziemi poinformował Hyuclkesa, że ​​nie jest podobny do tych dwóch, których tak łatwo pokonać. Ma zbroję jak Hyunckle, uwalnia włócznię Mrocznej Zbroi i konfrontuje się z Hyunckle.

Land Rider, miażdżąc zbroję Hyunckle'a ciężkimi ciosami, nie może mu się równać. Hyunckle pyta nawet, jaki będzie los Daia. Martwi się, że Baran ukrył królestwo przed Dai. Nie może uwierzyć, że Land Rider go pokonał. Baran dotarł do Bramy Królestwa, a Land Rider podąży za nim. Dragon Knight, ujawnia się Merle, zbliża się i on się zbliża. Crocodine pokazuje, że to Baran.

Dragon Quest: The Adventure Of Dai, odcinek 28 Podsumowanie

Baran i Dai łączą się z jego herbem, a znalezienie Dai przez Barana nie zajmie dużo czasu. Dai nie wie, co się dzieje, ponieważ stracił pamięć. Grzebień jego czoła zaczyna lśnić. Crocodine powiedział pozostałym, zanim dotarł do Dai, aby przygotowali się do aresztowania Barana. Leona powiedziała, że ​​Crocodine jest w obronie i że Nabara i Merle zostaną z Dai. Crocodine obawia się, że walka księżniczki u jego boku jest zbyt niebezpieczna.

Leona mówi, że skoro Baran może złamać Crocodine, musi tam być. Jeśli Crocodine zostanie ranny, pomoże mu zaklęciem leczącym. Crocodine zgadza się i wie, że nie może zaprzeczyć słowom księżniczki. Leona nakazała Nabarze i Merle zabranie Daia w bezpieczne miejsce. Broń Dai jest owinięta wokół jej talii, a ona mówi mu, że jeśli coś się stanie, musi się chronić. Dai jest przerażony, a Leona powiedziała mu, że to straszne; nie chce walczyć. Leona pamięta Dai jako bohatera, ale Dai nie pamięta go jako bohatera.

Całuje go i mówi, że jest bohaterem, którego świat teraz potrzebuje. Leona martwi się, że Dai też o niej zapomniał. Mówi mu również, że nie jest bohaterem, o którym wie, że widzi. Dai jest odważny, potężny i uczciwy. Ale przed nią jest przerażonym tchórzem, a Dai mówi, że nie może być bohaterem. " Myśli, że ktoś przyszedłby ich chronić, gdyby czekali. Crocodine zwraca uwagę, że Dai instynktownie wyczuł, że Bara był jego ojcem i wskazywał na Barana jako kogoś.

Data premiery 29 odcinka Dragon Quest

Datą premiery 29 odcinka Dragon Quest będzie sobota, 24 kwietnia 2021 roku o godzinie 9:30 czasu JS. Możesz dać nam znać w sekcji komentarzy poniżej, jeśli nie możesz się doczekać nadchodzącego Ep 28 i niektórych prognoz i teorii Dragon Quest: The Adventure of Dai Episode 29.

Dragon Quest Episode 29 oglądaj anime online

Dragon Quest: The Adventure of Dai Episode 29 można zobaczyć online na poniższej platformie anime i prosimy widzów o skorzystanie z legalnych źródeł i pomoc twórcom. Crunchyroll

Zapowiedź 28 odcinka Dragon Quest

https://www.youtube.com/watch?v=rn7zRCkdVOw


Więcej informacji na temat Dragon Quest: Dai's Adventure

Dawno temu żył sobie potężny szermierz, który po prostu nazywał siebie „bohaterem”. Był demon, który siał spustoszenie wśród ludzi. Bohater i jego towarzysze przybyli, by rzucić wyzwanie demonowi w bitwie, którą szybko wygrali, łącząc swoje moce. Ponieważ nie było już nikogo, kto mógłby sprawiać kłopoty, wyspa stała się oazą, w której wszyscy mogli żyć razem w harmonii.

Kilka lat później demon został wskrzeszony. Dai, nasz współczesny bohater, mieszka na odległej wyspie na Morzu Południowym i marzy o zostaniu wielkim bohaterem. Kiedy Dai i jego przyjaciele dowiadują się o zmartwychwstaniu demona, postanawiają powstrzymać go i złą siłę, która przywróciła go do życia. Dai odkrywa tożsamość „bohatera”, prawdę stojącą za złą siłą, która wskrzesiła demona, oraz jego własne ukryte moce, które ujawniają się w niebezpieczeństwie.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up