Dragon Quest wypełnia się ogłoszeniami w rocznicowej transmisji

28/05/2021 10:00

Można powiedzieć, że firma Square Enix widziała wielki obraz 35. rocznicy Misja smoka : niezwykle popularna seria JRPG na archipelagu została ozdobiona prawie godzinnym strumieniem wideo, z udziałem wielkiego mistrza Yuji Horii - głównego reżysera gier z sagi - i wielu zapowiedzi w związku z tym.

Nadawany na Mondovision z angielskim dubbingiem jako bonusem, franczyza bardziej niż kiedykolwiek patrzy na swoją przyszłość na arenie międzynarodowej, nie zapominając o spojrzeniu w lusterko wsteczne ...

Kwadratowy enix

Od 7 do 77 lat

Nie będziemy jechać czterema drogami, największą zapowiedzią tego „Dragon Quest Direct” była rewelacja Dragon Quest XII: Flames of Destiny, dwunasty kanoniczny odcinek serii oficjalnie ochrzczony przez samego Horii. Gdyby twoje logo ognia nie pozwalało tego zrozumieć, ta nowa gra wyglądałaby tak: „Dragon Quest dla dorosłychZ bardziej dojrzałymi treściami w porównaniu z innymi odcinkami.

Zanim pojawi się konkretny pomysł na ten nowy kierunek i obietnica gry turowej ”przerobiony”- Będziemy musieli trochę poczekać, ponieważ rozwój tytułu jest wciąż w powijakach. Jednak jeden szczegół: Dragon Quest XII Zostanie opracowany za pomocą Unreal Engine 5, co bez wątpienia jest znakiem, że czasy się zmieniają.

Druga wielka niespodzianka tego strumienia wypełnia bingo nostalgii JRPG: remake Zadanie ze smokiem iii, najbardziej symboliczny odcinek serii w Japonii. Dzięki unikalnej nazwie, pod którą mamy szczerą nadzieję jest kryptonimem, Dragon Quest III HD-2D Remake, ta reinterpretacja gry Famicom Team Asano z 1988 roku wykorzystuje silnik i styl graficzny Octopath Traveler, neo-retro sensację 2018 roku na Nintendo Switch. Znaleźliśmy te wspaniałe, staromodne duszki oraz efekty światła i cienia w stylu dioramy, które przyczyniły się do sukcesuOctopath Traveler - tak bardzo, że prawie byśmy mieli wrażenie, że zobaczymy dwa razy więcej… Nie podano daty premiery, ale Square Enix planuje jednoczesną międzynarodową premierę tego remake'u.

Gry MMO po prostu mijają

Miłośnicy Smocza misja XI będzie zachwycony pomysłem spotkania z Erikiem, jednym z głównych bohaterów tytułu, który wraz ze swoją siostrą Mią pokieruje spin-offem. Skarby Dragon Quest. Opisany jako gra RPG ”nie tak jak inni„Tytuł jest również planowany na arenie międzynarodowej - bez większej precyzji co do horyzontu wyjścia czy omawianych platform.

Nigdy nie ostatnia, aby uniknąć koczowniczych przyjemności, seria ponownie będzie dostępna na iOS i Androida z Dragon Quest Keshi Keshi, gra logiczna zaplanowana na ten rok w Japonii i przyszłość na Zachodzie. Wreszcie MMORPG Dragon Quest X, działający od dziesięciu lat, zapowiada rozszerzenie w wersji 6 i, co jeszcze bardziej zaskakujące, wersję offline. Uprawniona Dragon Quest X w trybie offline - nie głupie - gra przyjmuje zupełnie nowy styl graficzny chibi z tej okazji… Zaplanowany na 2022 rok w Japonii trzymamy kciuki za ewentualny eksport do nas. Nadzieja tworzy życie.Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up