One Piece Rozdział 1052 Reddit Spoilery zaktualizowane, surowe skanowanie, data wydania

08/06/2022 09:09

One Piece Rozdział 1052 Reddit Spoilery zaktualizowane, surowe skanowanie, data wydania

One Piece to jedna z najpopularniejszych japońskich serii mang; Eiichiro Oda napisał i zilustrował mangę, pierwszy tom został wydany 22 lipca 1997 roku, a do tej pory opublikowano łącznie 1052 rozdziały.

Dzieło jest rozpoznawane i podziwiane za fantastyczną fabułę, sztukę, postacie, humor i ekscytujące bitwy. Oprócz głównych bohaterów do sukcesu tej mangi przyczyniają się także postacie drugoplanowe.

Manga One-Piece kręci się wokół postaci o imieniu Monkey. D. Luffy, chłopiec, który przypadkowo zjada diabelski owoc i zarabia na oceny gumy. Kogo zainspiruje ich bohater z dzieciństwa, Luffy, który wyrusza ze swoją załogą na przygodę, aby spełnić swoje marzenie o zostaniu Królem Piratów?

One Piece Rozdział 1052 – data premiery

One Piece to jedna z najpopularniejszych mang, a fani nie mogą się doczekać wydania nowego rozdziału. Ponadto studio podało, że One Piece Chapter 1052 zostanie wydany w Japonii 12 czerwca 2022 roku.

Japonia – 01:00
Indie – 21:30
USA/Kanada – 10:00
WIELKA BRYTANIA – 16:00
CES (Europa) – 17:00

Zaktualizowano spoilery z rozdziału 1052 One Piece na Reddicie

Wygląda na to, że granice zostały zamknięte, a Zunesha opuściła Wano. Mogło to jednak nastąpić po bitwie. Ponadto spoilery sugerują, że Marchewa będzie trzymał się Słomkowych Kapeluszy przez jakiś czas. W miarę postępu zwiastuna Basil Hawkins rozmawia z Drake'iem i ujawnia mu szokujący fakt. Informuje ją, że z góry przewidział porażkę Kaido. Dodaje, że jednostka ma tylko jeden procent szans na przeżycie. Czy to mógł być Luffy? Czy notatki redaktora są prawdziwe? Jego listy już to wszystko zaplanował, ale on milczał, ponieważ był zbyt dumny, by dokonać kolejnego aktu zdrady wobec Yonko.

Tu i tam pojawia się humorystyczna ulga. Podczas gdy większość historii koncentruje się na innych postaciach, krótka wzmianka o Yamato jest brakującym elementem rozrywki w rozdziale. Autor Eiichiro Oda może wciąż mieć kilka niespodzianek w rękawie na nadchodzące rozdziały, mimo że wszystkie dostępne informacje wskazują, że to następne wydanie jest zakończeniem historii Wano.

One Piece, rozdział 1052, data premiery spoilera

W momencie publikacji spoiler One Piece, rozdział 1052, wciąż nie jest dostępny. Zazwyczaj te nieprzetworzone skany zaczynają krążyć w Internecie na trzy do czterech dni przed faktyczną datą wydania. Można je znaleźć w grupach internetowych, takich jak 4chan i Reddit. Dlatego szacujemy, że ten tydzień będzie dostępny 9 czerwca 2022 roku.

Powiązane posty

Go up