Blue Lock Rozdział 176 Data wydania i fabuła

08/06/2022 07:08

Blue Lock Rozdział 176 Data wydania i fabuła

W miarę trwania meczu pomiędzy England Manshine i Bastard Munchens wiele się dzieje z każdym z graczy. Podczas zeszłotygodniowego występu Isagi z powodzeniem blokował jeden z najpotężniejszych goli Chigiri. Ale wtedy szef zespołu Chris Prince uśmiechnął się z trybun, dając do zrozumienia, że ​​to tylko dziecinna zabawa. Teraz kontrataki rozpoczną się od rozdziału 176 Blue Lock. Bez zbędnych ceregieli, oto wszystko, co musisz wiedzieć o tym rozdziale.

W nadchodzącej historii fani zobaczą, co Isagi wnosi do stołu. Chigiri będzie tym, który skomentuje umiejętności graczy Blue Lock. Więc na pewno masz plan, aby wygrać tę grę dla swojego zespołu.

Blue Lock Rozdział 176: Co dalej?

Tytuł kolejnego rozdziału Blue Lock to „44”. Rozdział skupi się teraz na wskrzeszeniu Chigiri po tym, jak w zeszłym tygodniu Reo miała szansę zabłysnąć w historii. Rozdział rozpocznie się, gdy Isagi mierzy się z Chigiri, gotowym zapobiec osiągnięciu celu. Gdy tylko podjęto próbę zdobycia bramki, Isagi wiedział, że Chigiri zamierza skręcić w prawo. I tak udało mu się zapobiec wpadnięciu piłki do bramki.

Rozdział następnie przełączy się na Chrisa Prince'a, który siedzi na trybunach i obserwuje całą grę. Widziała, że ​​Kunigami był gotów zbliżyć się do Chigiri, by go zablokować. Ale Chigiri ma już w zanadrzu kilka najbardziej niesamowitych sztuczek. Ostatecznie wygląda na to, że Bluelockers muszą przejść wiele ewolucji.

Podsumowanie poprzedniego rozdziału 175

Tytuł rozdziału 175 Blue Lock brzmiał „Ideał i rzeczywistość”. Rozdział rozpoczął się od tego, że Gagamaru zablokował jeden z najsilniejszych ataków Isagiego. Chłopiec był zaskoczony, że Reo tak bardzo się poprawił w tak krótkim czasie. Później Chigiri Hyoma pojawił się za Kunigami i poprosił go, by był ostrożny, bo inaczej zostanie zraniony. Rozdział został następnie przycięty do wcześniejszego materiału filmowego sprzed 20 dni.

W drużynie England Manshine Chris Prince podał szczegóły każdego z zawodników. Jego mocne i słabe strony zostały omówione przed Bastard Munchens. Następnie doszliśmy do wniosku, w jaki sposób ci gracze zrównają się z graczami Bastards. Pod koniec rozdziału Isagi i Chigiri stanęli twarzą w twarz, gdy bramka zbliżała się do nich. Ale Isagi zdecydował, że i tak nie pozwoli, by ten cel się spełnił.

Blue Lock Rozdział 176: Data wydania

W chwili pisania tego tekstu nie ogłoszono przerwy w wydaniu wydania z tego tygodnia. Dzięki temu fani będą mogli oglądać wszystkie odcinki na tej samej platformie. Blue Lock Rozdział 176 zostanie wydany w tym tygodniu 9 czerwca 2022 roku. Wszystkie rozdziały mangi będą dostępne tylko na oficjalnych stronach Kodansha.

Powiązane posty

Go up