Data premiery 29 odcinka Dragon Quest

12/04/2021 08:29

Dawno temu żył sobie odważny szermierz zwany po prostu „bohaterem”. Był demon, który siał spustoszenie wśród ludzi. Bohater i jego towarzysze przybyli, by rzucić wyzwanie demonowi w walce, którą szybko wygrali, łącząc swoje moce. Nie mając nikogo, kto mógłby sprawiać kłopoty, wyspa stała się oazą, w której wszyscy mogli żyć razem w harmonii.

Kilka lat później demon został wskrzeszony. Dai, nasz współczesny bohater, mieszka na odległej wyspie na Morzu Południowym i marzy o zostaniu wielkim bohaterem. Kiedy Dai i jego przyjaciele dowiadują się o zmartwychwstaniu demona, postanawiają powstrzymać go i złą siłę, która przywróciła go do życia. Dai odkrywa tożsamość „bohatera”, prawdę stojącą za złą siłą, która wskrzesiła demona, oraz jego własne ukryte moce, które ujawniają się w niebezpieczeństwie.

Data premiery 29 odcinka Dragon Quest

Datą premiery 29 odcinka Dragon Quest będzie sobota, 24 kwietnia 2021 roku o godzinie 9:30 czasu JS. Możesz dać nam znać w sekcji komentarzy poniżej, jeśli nie możesz się doczekać nadchodzącego Ep 28 i niektórych prognoz i teorii Dragon Quest: The Adventure of Dai Episode 29.

Dragon Quest Episode 29 oglądaj anime online

Dragon Quest: The Adventure of Dai Episode 29 można zobaczyć online na poniższej platformie anime i prosimy widzów o skorzystanie z legalnych źródeł i pomoc twórcom. Crunchyroll

Zapowiedź 28 odcinka Dragon Quest

https://www.youtube.com/watch?v=rn7zRCkdVOw

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up