Kengan Omega Rozdział 162: Rozpoczyna się turniej! Data premiery i fabuła

08/06/2022 10:11

Kengan Omega Rozdział 162: Rozpoczyna się turniej!  Data premiery i fabuła

Kengan Omega Rozdział 162 zostanie wydany w tym tygodniu i przywróci to, z czego słynie manga. Zgadza się, turnieje w końcu wracają na stół po długim czasie. Ostatni turniej miał miejsce w historii i był to mecz pomiędzy Tokitą Ohma i Rolonem Donaire. Dlatego nadszedł czas, aby ta sama akcja wróciła do stołu. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o tym nowym rozdziale.

W tym tygodniu fani będą mogli odkryć resztę historii. Chociaż Worm wziął odpowiedzialność za ataki terrorystyczne, z pewnością nie mogą od razu powstrzymać mężczyzn. Dlatego schwytanie ich podczas turnieju to jedyne wyjście dla bohaterów.

Kengan Omega Rozdział 162: Co dalej?

Dwóch najbardziej śmiercionośnych wojowników zostało wprowadzonych do historii pod koniec poprzedniego rozdziału. Ci wojownicy, a mianowicie Sekibayashi Jun i Yoroizuka Saw Paing, są jednymi z najbardziej zaufanych ludzi w Worm. Poza tym są to tylko nieoficjalne informacje o członkach organizacji Worm. Więc tych dwóch nie da się nawet zatrzymać, jeśli wejdą do turnieju. Oznacza to po prostu, że bohaterowie osaczyli się w niebezpiecznym obozie.

Kengan Omega Rozdział 162 otworzy się wraz z rozpoczęciem turnieju. Zawodnicy wejdą na ring, a każdy z nich będzie miał prawo do oficjalnej prezentacji. Ale to, co najbardziej ekscytuje fanów, to wejście wojowników Worm do tych walk. W przyszłym tygodniu w centrum uwagi znajdzie się również walka między Kogą a Goah.

Podsumowanie poprzedniego rozdziału

Kengan Omega Rozdział 161 rozpoczął się rozmową pomiędzy Goah Ryuki i Setsuną. Ponieważ został ustawiony mecz między nim a Kogą, musiał trenować, aby nadążyć za chłopcem. Z drugiej strony, wszyscy zapaśnicy Kengan Association świetnie się bawili w kwaterze głównej. To była tylko uroczystość przed rozpoczęciem turniejów.

Gdy impreza miała się stać ekscytująca, na wszystkich ekranach pojawiły się najświeższe wiadomości. Doniesiono, że Organizacja Robacza przejęła wszystkie akty wandalizmu i ataki terrorystyczne w Glasgow w Szkocji. Później Leonardo Silvia poinformował zawodników, że Worm również weźmie udział w turnieju. Rozdział zakończył się spojrzeniem na Sekibayashi Jun i Yoroizuka Saw Paing przygotowujących się do nadchodzących meczów.

Kengan Omega Rozdział 162: Data premiery

W chwili pisania tego tekstu nie została ogłoszona data premiery rozdziału z tego tygodnia. W następnym rozdziale czeka nas wiele walk i akcji. Tak więc rozdział 162 Kengan Omega zostanie wydany bez żadnych opóźnień w tym tygodniu. Ostateczną datę premiery ustalono na 9 czerwca 2022 roku. Fani będą mogli przeczytać wszystkie rozdziały mangi tylko na oficjalnych stronach Kodansha. Więc miej oko na tę stronę, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Powiązane posty

Go up