Higehiro Episode 7 Data premiery, podgląd i oglądanie anime online

13/05/2021 06:32

Higehiro Odcinek 7: Sayu idzie do swojej stałej pracy i widzi nazwisko na ścianie. Wie o tym, zanim usłyszała to imię. Przychodzi do niej chłopak i prosi, by została nową dziewczyną. Oboje zdają sobie sprawę, że się znają, a Sayu zdaje sobie sprawę, że Yaguchi, kiedy uciekła z domu, jest mężczyzną, z którym po raz pierwszy spała. Widzi ścianę i zdaje sobie sprawę, że jest na niej wypisane imię Yaguchi. Yaguchi zastanawia się, co robi mu Sayu, i wie, że będą razem pracować. Powiedział, że myślał, że nigdy więcej jej nie zobaczy.

Sayu mówi, że mu nie wierzy i że spotkała niewłaściwą osobę. Myśli, że Yaguchi mógłby jej powiedzieć, że uciekła z domu i że wielu mężczyzn bawiło się z nią i ją wykopało. Mówi, że nigdy nie zapomina dziewczyny, z którą spał Yaguchi. Sayu twierdzi, że ktoś może pomylić Yaguchi. Sayu spogląda w dół i w przeszłości obranie złej ścieżki boli. Jego imienia nie ma w harmonogramie, który powiedział mu Yachugi. Zastanawiasz się, co się dzieje

Higehiro Episode 6 Preview

Zaczęliśmy pozytywnie, odcinek 6 „Gwiaździsta noc”. Powoli, ale stanowczo Sayu odzyskuje nadzieję i ostatecznie podejmuje decyzję. Sayu postanawia wrócić do domu i do swoich rodziców i ponownie przeżyć swoje życie. Ale nagle ktoś z jej przeszłości zaczyna ją niepokoić. Martwi się o Kyoya Yaguchi, który ma z nią związek w przeszłości. Yaguchi był kimś, kto czasami opiekował się swoim schronieniem. Natychmiast rozpoznał ją w pracy na pół etatu. A teraz musi spełnić jeden warunek: związek między jej przeszłością a nią musi ustać.

Higehiro Odcinek 7 Data wydania

Datą premiery 7. odcinka Higehiro będzie poniedziałek, 17 maja 2021 r. Dla użytkowników premium Crunchyroll w Japonii. Ci, którzy swobodnie korzystają z Crunchyroll, muszą poczekać trochę dłużej. 17 maja około 22:30 czasu JST zaplanowaliśmy emisję 7. odcinka Higehiro. Jeśli te czasy są nadal prawidłowe, odcinek 7 będzie emitowany w różnych strefach czasowych, w zależności od tego, gdzie jesteś.

Oglądaj Higehiro Episode 7 online

Higehiro Odcinek 7 Anime Online English Subs, fani niecierpliwie na to czekali. Możesz przeczytać Higehiro Odcinek 7 Anime Online English Subs za darmo z następujących platform anime, aby wspierać twórców: na Crunchyroll.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up