One Piece Episode 1021 Spoilery, przecieki, data premiery

09/06/2022 07:35

One Piece Episode 1021 Spoilery, przecieki, data premiery.

Nico Robin przybyła, by uratować Sanjiego pod koniec odcinka. Wbrew temu, co wszyscy myślą, Sanji postanawia poprosić o pomoc i dostarczyć upragnioną przez wroga nagrodę (Nico Robin). Czy Sanji jest samolubny i przerażony śmiercią, czy też ufa Robinowi, że będzie walczył z Czarną Marią i ją pokona? Dowiemy się w kolejnym odcinku One Piece Episode 1021. W tym artykule będziemy spekulować na temat przyszłości One Piece aż do wyemitowania kolejnego odcinka. W tym artykule zostanie również podana data premiery nowego odcinka One Piece. Przejdźmy więc do rzeczy.

Podsumowanie odcinka 1020

Odcinek 1020 One Piece nosi tytuł „Krzyk Sanjiego”. W odcinku „SOS brzmi na wyspie!” Sanji krzyknął o pomoc, gdy utknął. Zamiast uciekać sam, Sanji poprosił o pomoc, ponieważ nie może skrzywdzić kobiet. Ze względu na dziwactwo Sanjiego, Black Maria zdołała go oszukać, aby zmusił go do zebrania informacji na temat miejsca pobytu Robin lub zadzwonienia do Robin.
Tymczasem Marchewa i Wando toczą walkę z Perorinem, od którego chcą zemsty za morderstwo Pedro.

Mają problemy z Perorinem, a Księżyc jest zasłonięty chmurami, co uniemożliwia Wando i Marchewie utrzymanie ich bestii w formie. Chopper dobiega końca szczepienia potrzebnego do zwalczania wirusa Queen w środkowym stadium. Mimo to wirus szybko się rozprzestrzenia i zaraził Hyogoro. Bez względu na jego los, Hyogoro wierzy, że może przynajmniej powstrzymać kilku innych złoczyńców, zanim umrze w ten sposób. W drugiej historii Dziewiątka Akazya jest dobrze ukryta, ale pomoc jest pod ręką.

W końcu, po brutalnym pobiciu przez Czarną Marię, Sanji w końcu udaje się przywołać Robin. Robin z łatwością pokonuje wszystkie przeszkody, które stoją na jego drodze. W końcowym ruchu uderza nawet Czarną Marię, próbując zwrócić uwagę Sanjiego.

One Piece 1021: Czego się spodziewać i zapowiedź

Odcinek 1021 One Piece nosi tytuł „Spanking Blows”. Saki ma problem ze swoją dziewczyną Sanji. Widzieliśmy w zwiastunie, że Robin i Brook przyszli pomóc Sanji'emu. Konflikt między Black Marią a Robinem będzie miał miejsce, jak sugeruje tytuł filmu. Sanji był widziany poza pułapką internetową w zwiastunie, więc możliwe, że powróci w następnym odcinku. Bez formy potwora Perorina, Marchewa i Wanda będą mieli znacznie trudniejsze pokonanie go w odcinku 1021. Postać człowieka-bestii Kaido jest również pokazana w podglądzie. Nie ma wątpliwości, że będzie to główne wydarzenie odcinka.

Czy Hyogoro zostanie Lodowym Potworem, czy Chopperowi uda się stworzyć szczepionkę na czas? Akazie Nine pomogła też tajemnicza postać. Tajemnicę tej osoby można by również zawrzeć w kolejnym odcinku One Piece.

One Piece Odcinek 1021 Zestaw daty lotniczej

W każdą niedzielę rano nadawany jest nowy odcinek One Piece. Dlatego One Piece Episode 1021 zostanie wyemitowany 12 czerwca 2022 r. o 9:30 czasu JST, w następną niedzielę (czasu standardowego japońskiego).

Jak oglądać One Piece Odcinek 1021 online?

Wszystkie nowe odcinki One Piece są emitowane najpierw w Japonii w sieciach regionalnych w kraju. Możesz go obejrzeć na stronach takich jak Funimation i Crunchyroll kilka godzin po emisji.

Powiązane posty

Go up