Bosch Season 4 - Wszystko, co musisz wiedzieć o Bosch Season 4 - Fabuła, data premiery, obsada i recenzja.

24/05/2021 11:14

Bosch Season 4, przeczytaj artykuł, aby dowiedzieć się wszystkiego o dacie premiery, fabule, obsadzie i recenzjach.

O czym jest 4 sezon Bosch?

Od pierwszego odcinka sezonu 4 widzimy, jak Bosch stara się ścigać sprawę morderstwa swojej matki, w której zabójstwo potężnego prawnika wywołuje spore zamieszanie w mieście. Następnie w drugim odcinku zatytułowanym „Bunker Hill Dreams” widzimy, jak Bosch dokłada wszelkich starań, aby dowiedzieć się o morderstwie Eliasa, a także wyobrażamy sobie, że Eleanor Wish dołączy do Federalnego Biura Śledczego, a Jerry Edgar dołączy do Federalnego Biura Śledczego. wznawia swoją pracę.

Następnie jesteśmy świadkami fałszywego alibi, dla którego detektyw Santiago Robertson musi odłożyć na bok swoje osobiste relacje i zobaczyć, jak Edgar stara się pogodzić pracę i rodzinę. W czwartym odcinku widzimy, jak detektyw Francis Sheehan wyjawia prawdę o swojej przeszłości Boschowi, kiedy Robertson zaczyna podejrzewać istnienie kretka w mieszkaniu i jak morderstwo Eliasa generuje napięcie, które prowadzi Irvinga do interwencji w śledztwie.

W kolejnym odcinku jesteśmy świadkami walki dzielnego żołnierza Boscha, by poradzić sobie ze stratą, jaką poniósł w niedalekiej przeszłości. Po dokładnym śledztwie grupa zadaniowa kończy się na dwóch podejrzanych.

Oglądałem ten serial po długim oczekiwaniu na Jasona Bourne'a 6 i BODYGUARD SEASON 2, ale myślę, że Bosch sezon 4 jest lepszy od nich!

W odcinkach 6 i 7 widzimy, jak rośnie liczba poszukiwań osoby o imieniu Sheehan pod presją wyższych władz. Tymczasem policja czeka na naukowe (balistyczne) raporty potwierdzające ich podejrzenia. W następnym odcinku widzimy, jak dwóch oficerów i grupa operacyjna przerywają zadania, zamykając umowę, co nie satysfakcjonuje Boscha, który czuje, że coś jest podejrzane. Sprawa morderstwa Eliasa przybiera nieoczekiwany obrót, gdy grupa zadaniowa znajduje obciążające dowody. Podejrzenia Boscha okazują się prawdziwe i przesłuchuje nowego podejrzanego.

Bilety, wpływowa osoba, godzi się z aktywistami, gdy Irving zdaje sobie sprawę, że jego dawni przyjaciele stali się jego wrogami. W dziewiątym odcinku Bosch odkrywa sekretny tunel, który wychodzi z kuchni hotelu Biltmore i prowadzi do lotu aniołów, a następnie pokazuje Jerry'emu, jak Walker miał wystarczająco dużo czasu, aby zabić Eliasa i cofnąć się w czasie (20 minut). Jeśli uważasz, że ten odcinek jest tajemnicą, jestem pewien, że nie sprawdziłeś najnowszych aktualizacji sezonu 2 Carnival Row.

W ostatnim odcinku jest wiele do zrozumienia na temat ostatniego odcinka sezonu 4, a są też pewne czynniki, które przerywają napięcie. Ale oglądanie sezonu nie byłoby fajne, gdybym ujawnił główny spoiler, więc lepiej to obejrzeć.

Data premiery sezonu 4 firmy Bosch

Bosch sezon 4 został wydany 13 kwietnia 2018 roku na Amazon Prime z 10 odcinkami, podobnie jak poprzednie sezony.

Obsada sezonu 4 Bosch: -

  • Crate and Barrel to detektywi Gregory'ego i Troya Evansa z mniej ważnymi scenami w porównaniu do bohaterów.
  • Harry Bosch to Titus Welliver, łobuz, który robi, co chce.
  • Jerry Edgar to Jamie Hector, który nie mógł zostawić bohatera w spokoju.
  • Irvin Irving to Lance Reddick, niesamowity facet o bezczelnym głosie.
  • Grace Billets to Amy Aquino, przystępna autorytet.
  • Jimmy Robertson to Paul Calderon, solidny detektyw i, szczerze mówiąc, bardziej bohatera dla ludzi.
  • Sierżant Mankiewicz to Scott Klace, Sherlock Holmes z Departamentu.
  • Detektyw Pierce to DaJuan Johnson, pracowity detektyw i często wprowadzany w błąd przez innych.

Recenzja Bosch Season 4: -

Z olśniewającą i oczekiwaną oceną 9 na 10 przez IMDb, seria Bosch utrzymała pozycję Best Made Crime Series, a kredyty trafiają do twórcy serialu Michaela Connelly'ego, reżysera Jima McKaya i, co najważniejsze, głównej roli w filmie. Seria Harry'ego Boscha (Titus welliver), której niesamowita i konsekwentna gra aktorska była głównym powodem sukcesu serialu, Bosch nigdy mnie nie zawiódł i też Cię nie zawiedzie, więc oglądaj go teraz tylko na Premium.

Powiązane posty

Go up