The World Ends With You Data premiery odcinka 2

13/04/2021 08:58

Zaczerpnięte z urban fantasy RPG o tej samej nazwie, "The World Ends with You" to przygodowe anime fantasy skupiające się na zwykłym nastolatku, Neku, który zostaje przetransportowany do dziwnej wersji miasta Shibuya. Samotny nastolatek odkrywa później, że toczy się teraz dziwna gra na śmierć i życie i musi ukończyć swoją misję, aby przeżyć. Anime zostało oficjalnie ogłoszone 3 lipca 2020 r., A jego pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 10 kwietnia 2021 r. Gdy pojawi się kolejny odcinek, spójrzmy, czego możemy się po nim spodziewać.

Data premiery odcinka 2 The World Ends with You

Odcinek 2 „The World Ends With You: Episode 2 of„ The World Ends With You: The Animation ”, zatytułowany„ Shiki ”, zostanie wyemitowany 17 kwietnia 2021 roku na antenie MBS i TBS. Shin-Ei Animation, razem z Square Enix i DOMERICA połączyły siły, aby stworzyć tę fantastyczną serię przygód. Kazuya Ichikawa wyreżyserował produkcję jako reżyser, a Takeharu Ishimoto skomponował muzykę do serialu. Postacie są projektowane wspólnie przez Gen Kobayashi i Tetsuya Nomura. Carpe Diem, motyw kończący, jest wykonywany przez ASCA, a remake utworu „Calling” z oryginalnej gry został wykorzystany w motywie otwierającym serię.

Gdzie oglądać w Internecie sezon 1 The World Ends with You?

Seria Fantastic Adventure jest dostępna w Hulu. Ludzie mieszkający w krajach skandynawskich, Niemczech, Hiszpanii i Rosji mogą oglądać serial na Wakanim. Widzowie w Ameryce Północnej, Wielkiej Brytanii i Irlandii mogą oglądać serial na Funimation. Sezon 1 sezonu 1 „The World Ends With You: Animation” jest również dostępny na AnimeLab.

The World Ends With You Episode 2 Spoilery

W pierwszym odcinku „The World Ends with You: The Animation” Neku trafia do dziwnej wersji miasta Shibuya w Japonii. Zanim dowiesz się, co się dzieje, musisz pokonać potwory znane jako Hałas. Na szczęście szybko znajduje partnera, Shiki, z którym konfrontuje się z dziwnymi stworzeniami i kończy misję na czas. Później Neku dowiaduje się, że podobnie jak Shiki i inni, został wybrany do gry w Reaper's Game, grę na śmierć i życie, która dosłownie zmusza uczestników do ryzykowania życiem. Niestety Neku cierpi na amnezję i nie pamięta niczego poza swoim imieniem. Pod koniec odcinka udaje mu się zaprzyjaźnić, gdy jego więź z Shiki staje się silniejsza.

Oczekuje się, że w odcinku 2 serial ujawni więcej o grze Reaper's Game. Widzowie mogą spodziewać się pewnych bonusów, ponieważ Neku prawdopodobnie nauczy się kilku więcej sztuczek i przesunie granice swoich możliwości. Możesz też w końcu przypomnieć sobie coś z poprzedniego życia lub odkryć przyczynę swojej amnezji.

Niepokojące jest również to, że ciągle traci przytomność i trafia w to samo miejsce, w którym był pierwszego dnia. Tymczasem w mgnieniu oka mija cały dzień. Shiki i jego pozostali przyjaciele pamiętają też wszystko, co powinni wiedzieć o świecie Reaper's Game, więc dlaczego tylko Neku coś pamięta? Dlaczego jest jedynym, który nie pamięta swojego poprzedniego życia? Ekscytujące będzie obserwowanie, jak ta historia będzie się rozwijała od teraz, ponieważ anime science-fiction zgłębia kilka podobnych ważnych pytań w następnym odcinku.

Powiązane posty

Go up