Tokyo Revengers, rozdział 253, streszczenia, czytanie, data premiery

07/05/2022 07:30

Tokyo Revengers Rozdział 253 Streszczenia, Czytaj

Tokyo Avengers autorstwa Kena Wakui to dobrze znana japońska seria manga. W 2020 roku Tokyo Revengers zdobyło 44 nagrodę Kodansha manga w kategorii Shonen za popularność w Japonii. Tokyo Avengers Rozdział 253 jest prawie ukończony. Wszystkie elementy są na miejscu, aby Tokyo Revengers było hitem, który wstrząsa dekadą. To był ogromny sukces, a manga szaleństwa trwa do dziś. Surowe skany i data wydania Tokyo Revengers Chapter 253 Spoilery oraz podsumowanie rozdziału 252 można znaleźć w dalszej części tej strony.

Tokyo Avengers rozdział 253 mangi – data premiery

Fani mangi Tokyo Revengers z niecierpliwością czekają na kolejny rozdział, ponieważ popularność mangi wciąż rośnie. Tokyo Revengers Chapter 253 ma ukazać się 10 maja 2022 roku, według studia Tokyo Revengers.

Prognozy spoilera Tokyo Avengers dla rozdziału 253

To najgorszy moment w życiu Takemichi Hanagaki, niezależnego artysty. Odkrywa, że ​​brutalny gang Tokyo Manji zamordował jego jedyną dziewczynę z liceum, Hinatę Tachibanę. Dowiedziawszy się o jej śmierci, stoi na peronie stacji kolejowej i ostatecznie zostaje wypchnięty na tory przez duży tłum. Kiedy otwiera oczy po zamknięciu ich po raz ostatni, jest rok 2012, a nie rok, o którym myślał. Takemichi zamierza zemścić się za swoje życie, odzyskując swoją dziewczynę i zmieniając siebie, którego zaniedbał teraz, gdy wrócił do lepszych czasów.

Tokyo Avengers Rozdział 253 Spoilery – data premiery

Spoilery dotyczące rozdziału 253 Tokyo Avengers nie zostały jeszcze ujawnione. 3 lub 4 dni przed faktyczną datą premiery te spoilery zaczynają rozprzestrzeniać się w Internecie. Można je znaleźć na 4chan i Reddit, a także w innych społecznościach internetowych. Z tego powodu uważamy, że zawartość tego tygodnia będzie dostępna 7 maja 2022 r.

Tokyo Avengers Rozdział 253 – data premiery Raw Scan

W chwili pisania tego tekstu nie ma dostępnych surowych skanów dla Tokyo Revengers Chapter 253. Średnio na trzy do czterech dni przed oficjalną datą premiery ludzie zaczynają publikować surowe skany dysków, które planują kupić. Można je znaleźć na 4chan i Reddit, a także w innych społecznościach internetowych. Dlatego spodziewamy się, że ten tydzień będzie dostępny 7 maja 2022 r., zamiast w tym roku.

Druga klasa liceum była najszczęśliwsza w życiu Takemichi Hanagaki. Oprócz bycia kochanym i posiadania dużego kręgu towarzyskiego, miał też dziewczynę. A więc to było dwanaście lat temu. Wszystko w nim pękło. Teraz młodzi ludzie wyśmiewają się z niego i nieustannie zmuszają do przeprosin swojego młodego szefa. Co gorsza, gang Tokyo Manji bezlitośnie zamordował młodszego brata jego jedynej miłości, aby dodać zniewagę do kontuzji. Pół sekundy przed zakończeniem żałosnej egzystencji Takemichiego przez pociąg, zostaje on przewieziony tego samego dnia, 12 lat wcześniej, wciąż spotykając się z Hinatą Tachibaną.

Gdzie mogę znaleźć rozdział 253 Tokyo Avengers?

Radzimy nie czytać mangi na jakiejkolwiek nielegalnej platformie lub stronie internetowej. Najnowsze odcinki Tokyo Revengers są dostępne w tygodniku Kodansha's Weekly Shonen, jeśli mieszkasz w Japonii. Poza tym zagraniczni miłośnicy mangi mogą kupić wszystkie tomy mangi Kodansha na jego oficjalnej stronie internetowej.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up