Tokyo Revengers Rozdział 251 – data premiery potwierdzona, spoilery mangi

26/04/2022 18:31

Tokyo Revengers Rozdział 251 data premiery potwierdzona, spoilery mangi,

Według surowych skanów 251 członkowie gangu Tokyo Manji w drugim pokoleniu wygrywają swoje walki, ale wygląda na to, że ta epicka walka uliczna pomiędzy Tomanem i Kantou Manji będzie świetną zabawą dla całej społeczności.

Akkun i Waka były również najważniejszymi punktami poprzedniego rozdziału. Wszyscy fani mangi chętnie czytają o nadchodzących wydarzeniach i możliwych scenach walki Mikey'a.

Tokyo Avengers Rozdział 251 – data premiery

27 kwietnia 2022 r. pojawi się nowy rozdział mangi Tokyo Revengers o nazwie 251. W środę możesz przeczytać rozdział 251 tej mangi od 17:00 do 18:00 czasu wschodniego. Jeśli mieszkasz w centralnej strefie czasowej, będziesz mógł obejrzeć ten odcinek Tokyo Avengers o 16:00, czyli tego samego dnia, w którym tam mieszkasz.

Kiedy zostanie wydany rozdział 251 Tokyo Avengers?

Fani mangi Tokyo Revengers musieli być zszokowani porażką Senju. Ludzi najbardziej interesowały teksty Sanzu. Pojawi się nowy rozdział Tokyo Avengers o nazwie 251.

Najprawdopodobniej jeszcze raz przyjrzymy się dzieciństwu Senju i Sanzu. To prawdopodobnie odpowie na napięcie rozdziału mangi, który ukazał się przed tym.

Tokyo Avengers Rozdział 251 Spoilery mangi

W najbliższych dniach informacje o Tokyo Avengers będą omawiane w sieciach społecznościowych i Internecie, a ludzie będą zainteresowani. Wielu fanów anime jest podekscytowanych, ponieważ wyciekły spoilery Tokyo Revengers Chapter 251, co sprawia, że ​​chcą przeczytać książkę.

Ujawnione panele z następnego rozdziału mangi pokazują, że Inupi został pobity przez Benkei i Wakasę, a on prosi Koko o pomoc, ponieważ nie ma innego wyjścia. Kokomo ma wtedy krótką retrospekcję, w której przypomina sobie, jak Akane dziękowała mu i zachęcała go do życia tak, jak uważa za stosowne.

Mikey i Hanma są prawdopodobnie dobrze znani ludziom, którzy widzieli poprzednie sezony tego anime i znają resztę obsady. Według najnowszych spoilerów, Mikey i Hanma powrócą w 251 rozdziale Tokyo Avengers, kiedy ponownie walczą z Tokyo Manji Gang.

Zapowiedź rozdziału 250 Tokyo Avengers

Tokyo Revengers Rozdział 251 nie został jeszcze wydany, więc możemy wrócić do rozdziału 250. Ponieważ Takemichi jest przywódcą gangu Tokyo Manji w drugim pokoleniu, Kakucho trudno go pokonać. Walka została przełożona.

Walka między Shion i Akkun dobiegła końca. Shion rozpoczął atak na Akkuna, mimo że członkowie Pierwszej Dywizji byli w stanie go powstrzymać. Akkun wykorzystał tę okazję, by pokonać przywódcę gangu Kanto Manji.

Nie spodziewał się, że Keizo zaatakuje go od tyłu. Mimo to Inupi nie stracił przytomności. Kiedy Sanju i Senzu zmierzą się ze sobą, będą mieli mnóstwo historii na poparcie ich. Ta walka będzie epicka.

Tokyo Avengers Rozdział 251: Czytelnicy

Manga i powieści świetlne z Japonii są świetnym źródłem komiksów i zawsze są przyjemne do czytania. Mimo że wiele mang zostało przerobionych na anime, fani mangi nadal uwielbiają tego typu programy.

Manga stała się bardziej popularna, szczególnie w 2020 roku, kiedy wprowadzono blokadę. Wiele osób zaczęło studiować mangę, aby zobaczyć, o co w tym wszystkim chodzi.

To sprawiło, że manga stała się bardziej wartościowa i ważniejsza. Dla wielu osób, które czytają wielokrotnie, Tokyo Revengers jest jedną z mang, które chcą przeczytać w następnej kolejności.

Tokyo Avengers Rozdział 251: Odliczanie

Tokyo Revengers Chapter 251 ma ukazać się 27 kwietnia 2022 roku. Oznacza to, że odliczanie trwa tylko jeden dzień. Tak ! Został tylko jeden dzień do wydania Tokyo Revengers Chapter 251!

Zwiastun filmu Avengers: rozdział 251

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up