Tokyo Revengers Rozdział 250 Surowe skany, przecieki, data premiery

19/04/2022 16:01

Tokyo Revengers Chapter 250 Surowe skany, przecieki, historia, data premiery,

Długo oczekiwany rozdział 250 Tokyo Avengers jest tuż za rogiem. Teraz, gdy spoilery dotyczące nadchodzącego rozdziału pojawiły się w Internecie, wygląda na to, że fani Senju są w trudnym czasie. Tokyo Avengers Kena Wakui zbliża się do swojego 250. rozdziału, ale punkt kulminacyjny opowieści staje się coraz bardziej widoczny z każdą kolejną odsłoną. W całej serii postacie takie jak Mikey, Draken i Takemichi zrobiły niezatarte wrażenie.

Ostateczna konfrontacja między Takemichi i Mikey została spowodowana śmiercią Drakena. Gangsterzy z Kanto Manji sprawiają trudności grupie Takemichiego, ale Mikeya jeszcze nie widziano na ringu. Wszyscy nie mogą się doczekać konfrontacji między Senju a jej bratem, ponieważ widzieliśmy już, jak stawiła czoła przeciwnikowi.

Tokyo Avengers Rozdział 250 – data premiery

Tokyo Revengers rozdział 250 zostanie wydany 19 lub 20 kwietnia 2022 roku na całym świecie. Ze względu na różnicę czasu data premiery będzie inna dla każdej lokalizacji. Najnowsze odcinki Tokyo Revengers są już dostępne w formie drukowanej w miesięczniku Kodansha, który czytelnicy w Japonii mogą kupić. Tymczasem oficjalna strona internetowa Kodansha pozwala międzynarodowym czytelnikom mangi na zakup japońskich tomów mangi.

Spoilery do Tokyo Avengers Rozdział 250

Według spoilerów Shion zostanie pokonany przez Akkuna w rozdziale 250. Według doniesień, Shion zostanie ogłuszony, gdy Akkun pokona go jednym ciosem. Włączenie Waki ​​do gangu Kanto Manji wprawiło Inupi w zakłopotanie, a następny rozdział skupi się na niej.

Ale Waka odmawia odpowiedzi na pytanie Inupiego, więc wzywa Benkei, aby pomógł mu w walce. Ponieważ gang Kanto manji przewyższa liczebnie gang manji drugiej generacji z Tokio, Inupi zmierzy się teraz z dwoma przeciwnikami jednocześnie.
Następnie zobaczymy, jak Senju próbuje powstrzymać Haruchiyo Sanzu przed ukończeniem misji. W swoim żalu Senju przeprasza Sanzu za minione lata, kiedy Mikey zrujnował jej twarz i przeciwstawił się jej.

Następnie uderza Senju w głowę, zmuszając ją do upadku na ziemię. Sanzu utrzymuje, że nic nie wie o tym dniu. Te spoilery wskazują, że ten rozdział będzie trudny dla społeczności. Lepiej więc przeczytać oficjalny rozdział, aby mieć pełny obraz tego, co nadchodzi.

Powiązane posty

Go up