Tokyo Revengers Rozdział 243 Spoilery, surowe skany, data premiery

21/02/2022 15:03

Tokyo Revengers Rozdział 243 Spoilery, surowe skany, data premiery,

Tokyo Revengers, napisany przez Kena Wakui, to intrygujący thriller z udziałem gangów motocyklowych i młodocianych przestępców. Po tym, jak w zeszłym roku wyemitowano wersję anime Tokyo Revengers, popularność mangi wzrosła jeszcze bardziej. Anime przedstawiało fanom wyjątkową narrację ze zwrotami akcji co kilka odcinków, a także szeroką gamę postaci. Nic więc dziwnego, że ostatni odcinek anime kończy się ogromnym klifem.

Co ciekawe, to sprawiło, że ludzie przeszli do serii manga, aby uzyskać odpowiedzi tak szybko, jak chcieli. Ponieważ seria manga znacznie wyprzedza serię anime, a seria manga jest w swoim ostatnim akcie, mangaka bardzo szybko zakończy fabułę, zaleca się najpierw przeczytać mangę.

Na razie jednak fani są zainteresowani tym, jak odcinek z tego tygodnia posunie fabułę do przodu. W poprzednim rozdziale opisano pierwsze spotkanie Takemichi z jego grupą, podczas którego przemawiał do nich. Kiedyś znany z bycia nieśmiałym i czepliwym chłopcem, Takemichi wykazywał pewność siebie i dumę, gdy zwracał się do swoich kolegów z zespołu. Wszyscy byli już pewni, że są na dobrej drodze, ale przemówienie Takemichi daje im jeszcze większą pewność, że pokonają Mikey'a.

Data premiery lub Tokyo Avengers Rozdział 243

Tokyo Revengers Chapter 243 zostanie wydany we wtorek 22 lutego 2022 r., zgodnie z planem.

Jeśli jesteś w Japonii, możesz przeczytać kolejny rozdział mangi, wybierając kolejny numer miesięcznika Kodansha, który ukaże się wkrótce. Tymczasem międzynarodowi fani mogą kupować tomy Tokyo Revengers bezpośrednio na oficjalnej stronie wydawcy.

Tokyo Avengers Rozdział 243 Spoilery

Niektóre źródła potwierdziły, że kolejny rozdział Tokyo Revengers będzie początkiem konfliktu między Takemichi i Mikey. Przemówienie Takemichi do kolegów z drużyny było tematem poprzedniego rozdziału. Z drugiej strony rozdział 243 pokaże nam wyczekiwane ponowne połączenie gangu Kantou Manji. Grupa Mikey'a powiększa się po jego zwycięstwie w ostatniej bitwie. Zbliżające się starcie z „Tokio Manji Drugiej Generacji” da im kolejny powód do świętowania.

Mikey dowiaduje się, że Takemichi jest przywódcą gangu Tokyo Revengers, ale nie wykazuje oznak podekscytowania swoim odkryciem. Takemichi jest celem jego uwagi, więc zbiera cały gang i 9 września udaje się na pole bitwy. Gdy zbliża się D-Day, Takemichi żegna się z Hiną, wyznaje swoje obawy i postanawia doprowadzić grupę Mikeya przed oblicze sprawiedliwości.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up