Tokyo Revengers Rozdział 212 – data premiery, gdzie czytać?

28/06/2021 09:05

Fani Tokyo Revengers zastanawiają się, kiedy będą mogli przeczytać kolejny rozdział mangi; Cóż, oto wszystko, co musisz wiedzieć o harmonogramie wydania rozdziału 212.

Bez wątpienia Tokyo Revengers to jedna z najlepszych japońskich mang do przeczytania w tej chwili. Po premierze pierwszego sezonu adaptacji anime miliony fanów gromadziły się, by przeczytać mangową serię.

Manga zawiera kilka niesamowitych postaci i historię, która pozwoli ci poruszać się w całej serii. Co więcej, sprawy stają się jeszcze bardziej intensywne, gdy seria wkroczyła w ostatnią fazę. A teraz wszyscy chcą zobaczyć, co wydarzy się w rozdziale w tym tygodniu.

KIEDY NADCHODZI TOKYO REVENGERS ROZDZIAŁ 212?

W chwili pisania tego tekstu premiera Tokyo Revengers Chapter 212 zaplanowana jest na środę 30 czerwca 2021 roku.

Nowy rozdział ukaże się w Japonii kilka dni wcześniej. Oznacza to, że surowe skany będą dostępne w Internecie przed oficjalną premierą rozdziału. Jednak na przeczytanie angielskiego tłumaczenia rozdziału 212 będziemy musieli poczekać do 30 czerwca.

Na szczęście nic nie wskazuje na to, że kolejny rozdział mangi zostanie opóźniony, więc w tym tygodniu będziecie mieli okazję przeczytać nowy rozdział. Tak czy inaczej, zaktualizujemy ten artykuł, jeśli nastąpią jakiekolwiek zmiany w harmonogramie wydań serii.

GDZIE CZYTAĆ MANGA TOKYO REVENGERS?

Manga Tokyo Revengers pojawia się w odcinkach w magazynie Weekly Shonen w Japonii. Jednak czytelnicy spoza Japonii mogą znaleźć wiele platform, na których można kupić angielską wersję mangi na Kodansha.

Ponadto fani mogą przeczytać tę niesamowitą japońską mangę na Amazon Kindle. Obecnie na platformie można kupić 20 tomów mangi.

Wreszcie, teraz, gdy rozdział 212 zbliża się do publikacji, najlepiej jest przeczytać poprzedni rozdział, aby lepiej przygotować się na to, co ma nadejść.

Powiązane posty

Go up