Tokyo Revengers Rozdział 218 – data premiery

29/07/2021 10:00

Tokyo Revengers Rozdział 218 – data premiery

Manga Tokyo Revengers ostatnio zyskała na popularności, a liczba fanów szybko wzrosła od czasu wydania adaptacji anime. Według doniesień Tokyo Revengers, najnowszego harmonogramu wydań, nowy rozdział: Tokyo Revengers Chapter 218 Data wydania: 11 sierpnia 2021 r. Możliwe jest również, że rozdział zostanie wydany wcześniej niż oczekiwano, więc fani powinni zwracać uwagę na ten punkt.

Gdzie mogę przeczytać Tokyo Revengers Chapter 218?

Oficjalnym licencjobiorcą Tokyo Revengers Chapter 218 jest Kodanshacomics, a fani mogą kupować poszczególne tomy, odwiedzając ich oficjalne strony internetowe. Mogą również odwiedzać inne prywatne strony, aby być na bieżąco z najnowszymi rozdziałami. Będziemy nadal publikować artykuły o Tokyo Revengers. Do tego czasu miej nas na oku.

Więcej informacji o Tokyo Revengers

Ken Wakui jest autorem i ilustratorem japońskiej mangi Tokyo Revengers. Od marca 2017 roku pojawia się seryjnie w tygodniku Kodansha's Weekly Shnen. Telewizyjna adaptacja animowanego serialu Liden Films miała swoją premierę w kwietniu 2021 r. W lipcu 2021 r. w Japonii będzie miała premierę filmowa adaptacja na żywo.

Takemichi Hanagaki był w drugiej klasie liceum, kiedy był najszczęśliwszy. Był lubiany, miał świetną sieć społecznościową, a nawet miał dziewczynę. Jednak to było dwanaście lat temu. Dziś jest niczym, jest niczym więcej, jak zrujnowanym bytem, ​​z którego dzieci się śmieją i który musi wytrwale przepraszać swojego młodego szefa. Co gorsza, szokujący raport o gangu Manji z Tokio brutalnie mordującego ich jedyną dziewczynę i brata dodaje zniewagi do kontuzji. Takemichi zostaje przeniesiony w czasie do tego samego dnia, dwanaście lat temu, kiedy wciąż spotykał się z Hinatą Tachibaną, zaledwie pół sekundy przed tym, jak pociąg zakończył jego nędzną egzystencję na zawsze.

Takemichi spotyka młodszego brata Hinaty po tym, jak został zmuszony do ponownego przeżycia dnia, w którym zaczęła się jego spirala. Bez zastanowienia przyznaje się do swojej pozornej śmierci, zanim odwróci się do przeszłości. Takemichi błaga go, by chronił swoją siostrę przed zniknięciem w przyszłości. Co zaskakujące, wciąż żyje. Co dziwniejsze, przyszłość się zmieniła. Wydaje się, że Takemichi potrafi zmienić bieg czasu. Aby ocalić swoją tragiczną byłą dziewczynę przed gangiem Tokyo Manji Gang, Takemichi postanawia cofnąć się w czasie i zmienić bieg historii.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up