Tokyo Revengers – data premiery rozdziału 212, spoilery, Draken?

28/06/2021 08:03

Tokyo Manji Revengers szaleje z powodu tego nagłego zwrotu akcji. Tokyo Revengers – data premiery rozdziału 212, spoilery, co zrobi Draken?

Ostatni skok w przeszłości był konieczny, ponieważ Mikey nie był dobrze ulokowany w przyszłości, więc nasz bohater Takemichi wrócił do przeszłości, aby poprawić sytuację, ale jest ostatni zwrot i 2 z 3 bóstw w sumie z dwóch głównych gangów przestępcy zebrali się już przed nim i Drakenem, co mogą zrobić?

Również tym razem bardzo trudno byłoby wrócić do przyszłości, ponieważ teraz musi uścisnąć dłoń Mikey'owi, gdy wszystko zostanie naprawione, ale zajmie to trochę czasu, ponieważ obecny problem wojny łotrzyków jest poważny.

Tokyo Revengers Rozdział 212 – data premiery

Kolejna data premiery Tokyo Revengers Chapter 212 to 26 czerwca 2021 dla surowych skanów, spoilerów i tłumaczeń fanów, ale oficjalna premiera odbędzie się około 3-4 dni później.

Anime musi jeszcze dostosować całą historię do mangi, ale animacja jest dobra, a ten element odwagi jest obecny, ponieważ bohater nie ma fizycznych supermocy.

Tokyo Revengers Rozdział 212 Spoilery

Spoilery nadchodzącego Tokyo manji Revengers Chapter 212 ukażą się około 26 czerwca, więc poczekaj do tego czasu i dodaj tę stronę do zakładek, będziemy Cię informować, gdy tylko pojawią się nowe informacje. Ostatni rozdział pozostawił fanów bardzo podekscytowanych, a także w napięciu, ponieważ dwa z trzech głównych bóstw przyszły walczyć z Drakenem i naszym bohaterem Takemichi.

Czy Mikey przybędzie, by uratować Takemichiego i Drakena, czy nastąpi zwrot akcji z kimś bardzo potężnym, który przyjdzie, by uratować byłych członków gangu Tokyo Manji? W końcu Takemichi musi stać się silniejszy i walczyć z tymi przestępcami, jedynym elementem, który pozostał do rozwoju postaci, jest to, że musi stać się silniejszy i radzić sobie bezpośrednio.

Takemichi musi znaleźć taki czy inny sposób, aby wydostać się ze wszystkiego, porozmawiać z Mikey i rozwiązać te problemy gangów na lepsze w przyszłości. Jest dużo niepewności, ponieważ sytuacja jest obecnie bardzo zła.

Takemichi nie może dołączyć do tych dwóch elitarnych gangów przestępczych, co zamierza zrobić, aby się im przeciwstawić i uciec z tej sytuacji? Musimy się tego dowiedzieć w następnym rozdziale 212 Tokyo manji Revengers.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up