Tokyo Revengers Rozdział 210 – data premiery, gdzie czytać

14/06/2021 09:58

Po długim oczekiwaniu Tokyo Revengers Chapter 210 zbliża się do swojej oficjalnej premiery, a oto wszystko, co musisz wiedzieć o harmonogramie premier tego rozdziału.

Napisana i zilustrowana przez Kena Wakui, Tokyo Revengers to popularna japońska manga, która ma miliony fanów na całym świecie. Seria manga zawiera niesamowitą historię oraz zaskakujące i pokręcone postacie.

W serii anime / manga śledzisz walkę Takemichi Hanagaki o uratowanie swojej dziewczyny przed gangiem Tokyo Manji. Takemichi dostaje drugą szansę na życie, gdy teleportuje się 12 lat temu.

Pierwszy sezon adaptacji anime Tokyo Revengers wciąż trwa, ale fani już przeszli przez historię dzięki mandze.

KIEDY NADCHODZI TOKYO REVENGERS ROZDZIAŁ 210?

W chwili pisania tego tekstu premiera Tokyo Revengers Chapter 210 zaplanowana jest na środę, 16 czerwca 2021 r.

Nowy rozdział ukaże się najpierw w Japonii, prawdopodobnie w poniedziałek 14 czerwca 2021 r. Kilka godzin później angielskie tłumaczenie rozdziału pojawi się również w Internecie. Jednak będziemy musieli poczekać do 16 czerwca, aby przeczytać oficjalną angielską wersję rozdziału 210.

Zwróć uwagę, że nie zgłoszono żadnych opóźnień w premierze Rozdziału 210, więc możesz spodziewać się, że seria będzie podążać za swoim tygodniowym harmonogramem. Tak czy inaczej, na pewno zaktualizujemy ten post, jeśli pojawią się jakieś zmiany w harmonogramie wydań następnego rozdziału.

TOKYO REVENGERS: GDZIE CZYTAĆ?

„Tokyo Revengers” pojawił się w odcinkach w Weekly Shonen Magazine w Japonii. Jednak dla międzynarodowych czytelników Kodansha jest najlepszym miejscem do znalezienia różnych platform streamingowych, które oferują angielskie tłumaczenie Tokyo Revengers.

Dodatkowo możesz kupić różne tomy Tokyo Revengers na Amazon Kindle. Obecnie na platformie można kupić łącznie 20 tomów mangi.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up