Tokyo Revengers Rozdział 215 Data wydania, Spoilery, Przeczytaj mangę online

16/07/2021 11:56

Tokyo Revengers Chapter 215 był niecierpliwie oczekiwany przez większość fanów i, co ciekawe, chcieli wiedzieć, kiedy zostanie wydany Tokyo Revengers Chapter 215. Zaktualizowaliśmy wszystko, co zebraliśmy na temat Tokyo Revengers Chapter 215, promocji, kiedy, gdzie ją przeczytać i nie tylko. Możesz przeczytać tylko poniżej i uzyskać jasny obraz daty premiery Tokyo Revengers Chapter 215.

Rozdział 215 Wróżby i spoilery

Draken podał Południowemu Terano dawkę własnego lekarstwa w swoim ostatnim rozdziale „Tokyo Revengers”. Fani z niecierpliwością czekali na powrót byłego wicekapitana z Tokio Manji Ganga na stery Rokuhara Tandai, co ostatecznie wydarzyło się w rozdziale 214. South i Draken zgodzili się rozwiązać ten problem ze sobą. Czasy z rychłym przybyciem policji na miejsce zdarzenia. .

Ale ostatni rozdział pozostawił fanom kolejne szokujące ujawnienie, które może mieć znaczący wpływ na fabułę mangi. Draken powiedział Takemichi na ostatnim stole mangi, że jest członkiem gangu Brahmana. To wyjaśnia, dlaczego Akashi i Karawagi Senju chcieli tylko, aby zwerbowano Takemichi.

215 „Tokyo Revengers” mogłoby wyjaśnić, dlaczego Draken zdecydował się dołączyć do Brahmana. Czy to twoja motywacja do uratowania Mikey'a przed całkowitym zniszczeniem? Czy Hanagaki Takemichi przeniesie się w czasie z gangiem Brahmana?

Tokyo Revengers rozdział 215 data premiery

Manga Tokyo Revengers ostatnio zyskała na popularności, a liczba fanów szybko wzrosła od czasu wydania adaptacji anime. Według doniesień Tokyo Revengers, najnowszego harmonogramu wydań, nowy rozdział: Tokyo Revengers Chapter 215 Data wydania: 21 lipca 2021. Możliwe też, że rozdział zostanie wydany wcześniej niż planowano, więc fani powinni być czujni na ten punkt.

Gdzie mogę przeczytać Tokyo Revengers Chapter 215?

Oficjalnym licencjobiorcą Tokyo Revengers Chapter 215 jest Kodanshacomics, a fani mogą kupować poszczególne tomy, odwiedzając ich oficjalne strony internetowe. Mogą również odwiedzać inne prywatne strony, aby być na bieżąco z najnowszymi rozdziałami. Będziemy nadal publikować artykuły o Tokyo Revengers. Do tego czasu miej nas na oku.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up