Tokyo Revengers Rozdział 213 spoilery, zarobki i daty premiery

01/07/2021 06:47

Ostatni rozdział Tokyo Revengers jest już dostępny. Dzięki wydarzeniom, które miały miejsce w poprzednim rozdziale, fani mangi są teraz podekscytowani oglądaniem i czytaniem Tokyo Revengers Chapter 213. W tym artykule podzielimy się z Wami wszystkim, co wiemy o kolejnym rozdziale Tokyo Revengers.

Wcześniej w Tokyo Revengers mogliśmy zobaczyć napięcie, jakie panuje między przywódcą Rokuhara Tandai a Takeomi Akashi z gangu Brahmana. Akashi ujawnił, że nie interesuje go Rokuhara Tandai, ale zamiast tego szuka Takemichi. Jednak Kakucho Hitto odzywa się i mówi Akashiemu, że nie pozwoli na to. Oprócz Kakucho pojawili się także Shion i bracia Haitani.

Pojawienie się niektórych znanych osób nie wydaje się mieć żadnego wpływu na Akashiego. Okazuje się, że przywódca Brahmana Senju Kawaragi również jest w okolicy. Senju pojawił się na boisku po rzuceniu parasola na południe od Terano. Przywódca Tandai Rokuhara uniknął tego, ale atak Senju zaskoczył go. Kiedy atak Senju wylądował na głowie Terano, przywódca gangu był w stanie odeprzeć atak.

Senju Kawaragi atakuje Południowe Terano

Wraz z nieoczekiwanym spotkaniem dwóch szefów gangów presja między nimi staje się coraz silniejsza. Czy dojdzie do krwawej walki między Senju i Terano? Zobaczmy, jak potoczą się sprawy w następnym rozdziale Tokyo Revengers.

Tokyo Revengers rozdział 213 data premiery

Tokyo Revengers będzie co tydzień wypuszczać nowy rozdział w mandze. O ile nie nastąpią opóźnienia lub zmiany w harmonogramie, Tokyo Revengers Chapter 213 będzie dostępny 7 lipca 2021 roku.

Jeśli chodzi o spoilery i surowe skany do Tokyo Revengers Chapter 213, spodziewajcie się ich zobaczyć na dwa do trzech dni przed oficjalną premierą rozdziału. Te spoilery są ogólnie zgłaszane na popularnych platformach medialnych, takich jak Reddit i Twitter. Jeśli chcesz zobaczyć spoilery przed datą premiery, sprawdź Twitter przed 7 lipca.

Teraz, gdy znamy już harmonogram kolejnego rozdziału, gdzie powinieneś się udać, aby przeczytać najnowszy odcinek mangi? Obecnie Kodansha jest jedynym autoryzowanym dystrybutorem mangi Tokyo Revengers.

O Tokyo Revengers

Takemichi Hanagaki dowiaduje się, że jego dziewczyna ze studiów, Hinata Tachibana, nie żyje. Jedyna dziewczyna, jaką kiedykolwiek miał, została zabita przez gang Tokyo Manji, złą organizację. Mieszka w zrujnowanym mieszkaniu o cienkich ścianach, a jego szef, młodszy o sześć lat, traktuje go jak idiotę. Ponadto jest całkowicie dziewiczy. Nagle, dwanaście lat temu, wracając do czasów college'u, u szczytu jego pieprzonego życia! Pełen nadziei Takemichi musi dążyć do szczytu najbardziej złowrogiego gangu przestępczego Kanto, aby uratować Hinatę i zmienić życie, które spędziła w biegu!

Tokyo Revengers zostało napisane przez Kena Wakui. Od czasu serializacji w marcu 2017 r. seria manga zdążyła już zebrać łącznie 22 tomy. Tokyo Revengers jest dystrybuowane przez Kodansha i jest częścią magazynu Weekly Shonen. Animowana adaptacja serialu rozpoczęła się również w kwietniu 2021 roku w ramach programu animacyjnego Wiosna 2021.

Powiązane posty

Go up