Tokyo Revengers Episode 18 – data premiery, spoilery, oglądaj anime online

03/08/2021 09:12

W miarę zbliżania się wojny Toman-Valhalla możemy spodziewać się kolejnych niespodzianek w odcinku 18 Tokyo Revengers. Największym fanem Mikey'a okazał się Baji, co do którego wszyscy mieliśmy wątpliwości. Działając jako jeden z jego wrogów, przeniknął do wrogiego gangu.

Badania Chifuyu i Takemichiego doprowadziły do ​​ważnych odkryć dotyczących Valhalli i Kisaki Tetta. Osanai, były przywódca gangu Moebiusa, jest przedmiotem ich śledztwa.

W związku z ich rewelacjami pojawia się wiele nowych pytań.

Zamiast być stworzonym dla Mikeya, gang, do którego miał dołączyć, okazał się dla niego. To właśnie spotkanie Takemichiego i Drakena w teraźniejszości umożliwiło rozwiązanie tej nowej zagadki i ułożenie elementów układanki.

Do dziś Mikey wciąż nie wybaczył Kazutorze śmierci swojego brata Shinichiro Sano. Z powodu jego zaangażowania w tę zbrodnię, Baji został stłumiony i teraz próbuje odpokutować swoje czyny, ratując Mikeya przed Kisakim.

Tokyo Revengers, odcinek 17, podsumowanie

To bynajmniej nie jest tytuł odcinka. Takenmichi uświadamia sobie, że Baji zawsze był po stronie Kazutory, gdy Baji wyjawia, że ​​poszedł do więzienia, aby zapewnić uwolnienie Kaztory. Takemichi zdaje sobie sprawę, że to jest powód, dla którego Baiji opuścił Tokyo Manji Gang tak szybko i bez ostrzeżenia.

Takemichi zastanawia się, jak może sprowadzić Baijiego z powrotem po tym, jak Hanma mówi mu, że jest mile widziany. 31 października prosi Takemichi, aby powiedział Mikeyowi, że Valhalla i Toman zmierzą się na opuszczonym parkingu.

Baji jest starym wrogiem Tomana, a za tydzień rozpocznie się wielka bitwa, uświadamia sobie Takemichi tamtej nocy. Zaledwie tydzień temu Mikey powiedział Takemichi, że zmierzą się z Valhallą.

Młody człowiek staje się oczywistym, że nie będzie w stanie zdobyć Baiji w ciągu tygodnia. Wtedy Takemichi zdaje sobie sprawę, że porażka będzie skutkować jego śmiercią. Takemichi zastanawia się, co następnego ranka powie Mikeyowi o Baiji.

Podczas swojej podróży poznaje Matsuno Chifuyę, kapitana 1. dywizji gangu Tokyo Manji, który przedstawia się jako taki. Wiedząc, że Baji pokonał Chifuyę, Takemichi postanawia do niego dołączyć.

Chifuyu ujawnia, że ​​Baji wkracza do Walhalli, aby zemścić się na Kisakim, demaskując go i nie miażdżąc Tomana, jak pierwotnie zamierzał. Takechi dowiedział się również, że z jego pomocą może dotrzeć na szczyt Tomana. Bezgłowy anioł Kisaki Tetta zostaje ujawniony przez Chifuyu.

Draken powiedział Takemichi, że Mikey jest przywódcą Valhalli w prawdziwym świecie, a Takemichi jest teraz zdezorientowany. Założona przez Valhallę, Tokyo Manji Gang goit.

Tokyo Revengers Odcinek 18 Spoilery

W nadchodzącym odcinku 18 Mikey i Draken będą kontynuować rozmowę, w której Draken ujawni, dlaczego Mikey zabił Kazutorę. Według niego Mikey był wściekły, gdy Kazutora zabił Bajiego.

Wiele szczegółów trzeba było dopracować przed wojną. Takemichi powie Baji, aby przeżył Bloody Halloween. Baji zignorował wtedy jego słowa, ale był świadomy sytuacji.

Jednak Kazutora odmówiła cofnięcia swojej decyzji o zakończeniu wojny. Mikey był odpowiedzialny za jego uwięzienie i chciał zemsty. Mikey ujawnił swoje prawdziwe uczucia do Bajiego podczas spotkania z gangiem Tomana i poprosił grupę o pomoc w sprowadzeniu Bajiego z powrotem.

18. odcinek Tokyo Revengers – data premiery

Datę premiery 18 odcinka Tokyo Revengers wyznaczono na wtorek, 7 sierpnia 2021 r. Tokyo Revengers Episode 18 zostanie wyemitowany około godziny 12:55 czasu JST. Odcinek 18 będzie emitowany w różnych strefach czasowych w zależności od tego, gdzie jesteś.

Zobacz Tokyo Revengers odc.18 online

Tokyo Revengers Episode 18 Anime Online English Subs, fani niecierpliwie na to czekali.Możesz przeczytać Tokyo Revengers Episode 18 Anime Online English Subs za darmo z następujących platform anime, aby wspierać twórców: Na Netflix.

Tokyo Revengers Odcinek 18 Zapowiedź

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up