Tokyo Revengers Episode 15 – data premiery

12/07/2021 06:56

W poprzednim odcinku Tokyo Revengers Takemichi i Naoto odwiedzają jedno z tokijskich więzień po odkryciu, że Draken jest w celi śmierci. To ustawia konflikt w 15 odcinku Tokyo Revengers. Obaj mężczyźni zdają sobie sprawę, że aby ponownie uratować Hinę, muszą uzyskać informacje od Drakena i przenieść się w przeszłość. Draken wyjaśnia swoją rolę i przysięga zabić Kisaki Tetta. Takemichi i Naoto wracają do domu i badają sprawę Kisakiego. Naoto odkrywa, że ​​Kisaki jest jedną z najbardziej wpływowych osób w gangu Tokyo Manji i pełniącym obowiązki dowódcy. Takemichi próbuje znaleźć sposób na przywrócenie Hiny do życia w Tokyo Revengers. Naoto wierzy, że to Kisaki zabił Hinatę.

Policja prowadzi śledztwo w sprawie Kisakiego, ale nie ma przeciwko niemu dowodów. Takemichi zdaje sobie sprawę, że mogą zrobić tylko jedną rzecz i że musi zostać przywódcą Tomana. Takemichi przypomina Naoto, że jeśli zostanie przywódcą Tomana, będzie w stanie powstrzymać Kisakiego. Obaj mężczyźni zdają sobie sprawę, że mogą chronić Drakena, Mikeya i Hinatę. Takemichi podróżował w przeszłość, a gang Tokyo Manji zbiera się ubrany na czarno. Makey mówi, że czas powitać nowego kapitana 3. Oddziału.

Takemichi zastanawia się, co się dzieje; tytuł odcinka to „Break Up”. Chłopcy wsiadają na rowery i jadą na miejsce. Docierają na swoje terytorium, a Draken ogłasza, że ​​oficjalnie mianują nowego kapitana 3. dywizji gangu Tokyo Manji. Takemichi zastanawia się, kto zostanie wybrany na to stanowisko. Członkowie gangu zastanawiają się, czy wybraliby Drakena na swojego kapitana. Mikey krzyczy do trzeciego kapitana, żeby wstał, a Takemichi zauważa, że ​​Mikey na niego patrzy. Ale przybywa dwóch facetów i Takemichi uświadamia sobie, że widział ich już wcześniej. Chłopcy zastanawiają się, co się dzieje, skoro nic nie zostało powiedziane.

Poprzednio w odcinku 14 Tokyo Revengers

Niemiec z pucharu zdradza, że ​​jest nowym kapitanem 3. dywizji, Kisaki Tetta. Takemichi zdaje sobie sprawę, że ten facet jest źródłem wszystkich kłopotów i musi go powstrzymać. Ekipa zdaje sobie sprawę, że Kisaki pracował z Moebiusem w przeszłości i zastanawia się, dlaczego go tu witają. Zbesztali Kisakiego, mówiąc mu, żeby odszedł, ponieważ może być zdrajcą. Draken mówi gangowi, że każdy, kto ma problem z decyzją Mikeya, powinien się w to zaangażować. Mikey ogłasza, że ​​zamierzają walczyć z Valhallą.

Nowa Walhalla jest ogromna, a Moebius nie ma z nimi nic wspólnego, a żeby je pokonać, Toman potrzebuje nowych sojuszników. Mikey ujawnia, że ​​Kisaki pracował jako szpieg dla Moebiusa i aby wygrać wojnę, potrzebują Kisakiego. Mówi także o ceremonii otwarcia 3. Oddziału kapitana Kisaki Tetta. Temichi zdaje sobie sprawę, że sprawy nie są dla niego korzystne i że Kisaki podbił serca Mikeya i Drakena.

Były kapitan 1. Dywizji Keisuke Baji

Kisaki kiwa głową i dziękuje Mikeyowi za jego nową pracę. Draken zastanawia się, co myśli jego dowódca. Takemichi nie był w stanie zapanować nad emocjami po tym, jak zdał sobie sprawę, że ten facet planuje ich wyeliminować i bije Kisakiego. Gang zastanawia się, czy Takemichi chce go zabić, gdy uderza jak dziewczyna. Kisaki trzymał się, ale tylko jego okulary spadły na ziemię. Draken zastanawia się, co robi Takemichi, ponieważ jest normalnym facetem. Mówią mu, że nie jest nawet częścią Tomana i że chce zrujnować ceremonię.

Takemichi zdaje sobie sprawę, że ten facet zapomniał o wszystkim, co dla nich zrobił. Baji zaczyna bić Takemichiego, który przyznaje, że w tym gangu wszystko się zmieniło. Takemichi zdaje sobie sprawę, że podczas ostatniej podróży nie było Baji. Mitsuya powstrzymał Bajiego przed atakiem, ale Baji powiedział mu, że go zabije. Mikey przypomina Baji'emu, że nie może uczestniczyć w jego spotkaniach ze względu na specyficzne konflikty wewnętrzne.

Baji komentuje, że kogoś uderzył i zastanawia się, czy zostanie zwolniony. Takemichi zastanawia się, co się dzieje, a Baji mówi, że pojedzie do Walhalli. Baiji mówi, że były kapitan 1. Oddziału Keisuke Baji jest wrogiem Tomana. Kisaki uśmiecha się i uświadamia sobie, że Toman jest w złym stanie. Draken mówi Mikey'owi, żeby się nie martwił, ponieważ Baji zawsze robi to, co chce. Kisaki uderza Takemichiego dużym ciosem i usypia. Później Baije poznaje Kaztorę. Takemichi rozmawiał z Mikeyem.

Tokyo Revengers Episode 15 – data premiery

Data premiery 15 odcinka Tokyo Revengers to 17 lipca 2021 roku. Tokyo Revengers można oglądać online na Crunchyroll.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up