Spoilery One Piece Rozdział 1031, data premiery, przeczytaj mangę online

01/11/2021 06:49

Spoilery One Piece Rozdział 1031, data premiery, przeczytaj mangę online

Tajemnica otaczająca Diabelski Owoc Kida i Lawa na Onishima zaczyna się od rozdziału 1031 One Piece, w którym X Drake i Scratchmen Apoo rozmawiają w zamku Onigashima. Apoo wydaje się wierzyć, że Drake jest szpiegiem Marines, ale w tej chwili go to nie obchodzi. One Piece zaczyna się tam, gdzie zostało przerwane, ale obóz ma teraz szansę, gdy zobaczymy stronę Drake'a i Appoo, a także innych wojowników. Wojna na Onigashima jest jak zawsze zacięta, ale rozdział ma wiele do zaoferowania, zarówno po stronie samurajów, jak i piratów. Według obecnego rozdziału One Piece, Appo jest zaniepokojony, ponieważ nie jest pewne, czy Drake zamierza zamordować Kaidou.

„Echa nietrwałości wszystkich rzeczy” to tytuł rozdziału. Apoo i Drake dyskutują o połączeniu sił po zakończeniu wojny i nie ma znaczenia, która strona wygra. Później widzieliśmy Apoo wchodzącego na imprezę z Liczbami za nim. Były Liczby zwane "Inbi, Fuga i Zanki" i były potężniejsze niż poprzednie Liczby. Drake i Apopp również kontynuowali rozmowę. Drake ma problemy z zaufaniem, a Apopp przyznaje, że nie mogą sobie ufać, ale to partnerstwo może przynieść korzyści obojgu.

Tymczasem Usopp, Nami i inni pojawiają się na drabinie Onigashimy, ale Tama, Gazelleman i Speed ​​uciekają przed ogniem. Widziano także, jak Hamlet pomagał im i niósł Komachiyo. Jednak ktoś inny krzyczał w tym samym czasie, wskazując na potwora na pierwszym piętrze. Tymczasem Nami i Ussop przygotowują się do walki. Kiedy docierają na pierwsze piętro, dolna część ciała Kinemona biegnie po pomoc. Ussop mu jednak pomógł. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o dacie premiery One Piece Chapter 1031, spoilerach i gdzie można przeczytać mangę online.

Podsumowanie rozdziału 1030 w jednym kawałku

Wcześniej, w One Piece, Rozdział 1030: Dolna część ciała Kinemona ujawnia, że ​​szuka swoich towarzyszy, a Ussop potwierdza, że ​​jest sojusznikiem. Z drugiej strony ciało Kinemona tryska krwią. Nami zdaje sobie sprawę, że Kinemon nie może słyszeć bez jego górnej części ciała, więc rysuje półksiężyc buntu na nodze Kinemona, a on odkrywa, że ​​są jego towarzyszami. Kinemon wyznaje, co się stało, a Ussop odchodzi z Kinemonem i Hamletem. Kinemon kieruje ich na ziemię, gdzie znajdują się jego ranni przyjaciele.

Zauważyliśmy, że inne ciała Kinemona, Kanjuurou i Kiku były w tym miejscu pokryte krwią. Jest to jednak dziwne, biorąc pod uwagę, że Kinemon przeżył po przebiciu. Ale chce, by Kiku został uratowany; usłyszeli także głos Den Den Mushi. Orochi rozmawiał z Kanjuurou. Kinemon był zaskoczony, gdy odkrył, że Orochi wciąż żyje, mimo że wiedział, że Kanjuurou nie żyje. Kanjuurou rozmawia z Orochi i mówi, że żyje, ale umiera. Kanjuurou dziękuje Orochi za jego gratulacje. Orochi prosi Kanjuurou o namalowanie ostatniej grafiki, ponieważ przodkowie na niego czekają.

Mówi dalej, że obraz musi być zemstą na klanie Kurozumi. Kanjuurou wykonuje wszystkie rozkazy Orochi i musi dokończyć wszystko w zamku. Tymczasem Kanjuurou umiera po namalowaniu ogromnego demona ognia. Gigantyczny demon zaczyna ogarniać fortecę w płomieniach. Z drugiej strony Momonosuke pracuje nad „Clouds of Flames”. Puchar Wielkiej Mamy kontra Dziecko; Big Mom zatrudnia Ikoku: Ikoku Sovereignty i nokautuje Kida. Ale ona ściga go w Prometeuszu iz pomocą Napoleona pokonuje Kida. Kiedy Law upada, Kapitan Kid rozmawia z nim. Kapitan Kid i Law omawiają zdolności Lawa, a Law ujawnia, że ​​używa ich nawet w sytuacjach życia i śmierci.

Spoilery do jednego kawałka Rozdział 1031

Nie ma jeszcze spoilerów dla One Piece Rozdział 1031. Dodaj naszą witrynę do zakładek, abyś mógł wrócić później, aby przeczytać ten artykuł, gdy zostanie zaktualizowany.

Data premiery One Piece Rozdział 1031

Data wydania One Piece Rozdział 1031 będzie niedziela, 7 listopada 2021. Surowy skan One Piece zostanie wydany około 2-3 dni przed faktyczną premierą, a spoilery mangi zostaną wydane we wtorek, ale lepiej to zrobić. 'poczekaj na oficjalne wydanie.

Rozdział 1031: Gdzie czytać

Wszystkim fanom zalecamy przeczytanie One Piece i innych mang na oficjalnych platformach, ponieważ zapewniają bezpieczeństwo swoich urządzeń, a także pomagają twórcom. One Piece Rozdział 1031 można czytać online za darmo i legalnie ze źródeł takich jak Shonen Jump, Viz Media i MangaPlus Platforms.

Powiązane posty

Go up