Data premiery One Piece Rozdział 1031

31/10/2021 08:20

Data premiery One Piece Rozdział 1031

Data wydania One Piece Rozdział 1031 jest ustalona na niedzielę, 7 listopada 2021. Surowy skan One Piece zostanie wydany około 2-3 dni przed faktyczną premierą, a spoilery do mangi zostaną wydane około wtorku. lepiej to zrobić 'poczekaj na oficjalne wydanie.

Rozdział 1031: Gdzie czytać

Wszystkim fanom zalecamy przeczytanie One Piece i innych mang na oficjalnych platformach, ponieważ zapewniają bezpieczeństwo swoich urządzeń, a także pomagają twórcom. One Piece Rozdział 1031 można czytać online za darmo i legalnie ze źródeł takich jak Shonen Jump, Viz Media i MangaPlus Platforms.

Więcej informacji o One Piece

Manga One Piece została stworzona przez Eiichiro Odę. Jest on serializowany w tygodniowym Shnen Jump Shueishy od lipca 1997 roku i został zebrany w 98 tomach czołgów. Fabuła kręci się wokół wyczynów Monkey D. Luffy'ego, chłopca, którego ciało rozwija gumowe moce. Piraci Luffy'ego, „Piraci Słomianego Kapelusza”, przeczesują „Główną linię” w poszukiwaniu One Piece i tytułu Króla Piratów.

Synteza

Bohaterem serii jest Monkey D. Luffy, młody człowiek, który wyrusza ze wschodniego błękitnego morza, by odnaleźć tytułowy skarb i ogłosić się królem piratów. Piraci Słomkowego Kapelusza Luffy'ego wyruszają w niebezpieczną podróż, aby znaleźć One Piece i stworzyć własną załogę. Piraci Słomianego Kapelusza wyruszają na wspólną przygodę, aby znaleźć swoją fortunę. Kupują statek i wyruszają w morze, by walczyć z piratami. Później, w miarę rozwoju serii, do podróży Luffy'ego dołączają inne postacie. Piraci Słomianego Kapelusza przejmują kontrolę nad Thousand Sunny, gdy Going Merry nie można już naprawić. Załoga korsarza żegluje po pełnym morzu w poszukiwaniu skarbów i przygód.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up