SK8 The Infinity Episode 12 Data premiery

03/04/2021 15:18

Opracowany przez Hiroko Utsumi („Yu-Gi-Oh !: The Dark Side of Dimensions”) we współpracy z Bones Studios („My Hero Academia”), „SK8 the Infinity” (stylizowane „SK∞”) lub „Esu Kē Eito” jest sportowym anime Shounen. Opowiada historię energicznego i żywego Reki Kyana oraz spokojnej i poważnej Langa Hasegawa, którzy zostali jej pierwszymi przyjaciółmi po tym, jak Reki wprowadził Langę do jazdy na deskorolce. Langa, który dorastał na snowboardzie, włączył swoje umiejętności do jazdy na deskorolce i szybko zwrócił na siebie uwagę, zwłaszcza Adama, lokalnego mistrza skateboardingu. Anime miało swoją premierę 10 stycznia 2021 roku jako część oferty ANiMAZiNG! z ABC i TV Asahi. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o swoim następnym odcinku.

SK8 The Infinity Episode 12 Data premiery

Odcinek 12 „SK8 the Infinity”, zatytułowany „Our Infinity”, zostanie wyemitowany 4 kwietnia 2021 r. Będzie to ostatni odcinek sezonu. Ichirō Ōkouchi napisał scenariusz sezonu. Ryō Takahashi skomponował muzykę, a Michinori Chiba zajęła się projektami postaci. Rude-α zaśpiewał piosenkę otwierającą „Paradise”, podczas gdy Yūri wykonał piosenkę zamykającą „Infinity”.

Gdzie oglądać SK8 The Infinity Season 1 online?

Odcinki anime z oryginalnym japońskim dźwiękiem i angielskimi napisami są dostępne w Funimation, AnimeLab (Nowa Zelandia i Australia) i Wakanim (Skandynawia) w dniu emisji w Japonii. Dodatkowo w Funimation dostępne są wersje z hiszpańskimi i portugalskimi napisami. Wersje z napisami w języku rosyjskim, niemieckim i francuskim są dostępne w Wakanim. Funimation zaczęło wydawać angielską dubbingowaną wersję odcinków 6 lutego 2021 roku.

SK8 The Infinity Episode 12 Spoilery

W odcinku 11 Tadashi przypomina sobie, jak dobrze się bawili razem z Ainosuke / Adamem. W tym czasie Reki wrócił do bycia sobą, przynosząc ulgę swojej siostrze i matce. Ainosuke wysyła Tadashiego, aby poinformował Rekiego, że został wybrany do zastąpienia Cienia. Tadashi ostrzega Reki, że w ich poprzedniej walce Adam nie był poważny, ale tym razem będzie. Reki odpowiada, że ​​Tadashi ciągle zapomina, że ​​jazda na deskorolce polega na zabawie. Kiedy Cherry i Shadow, którzy wciąż przebywają w szpitalu, dowiadują się, że Reki przyjął zaproszenie Adama, są zszokowani głupotą Reki.

Miya również ma podobne zdanie, ale Joe przypomina jej, że to oznacza, że ​​Reki wrócił. Reki i Langa spędzają godziny w pierwszym studiu, rozmawiając o jeździe na łyżwach i nawiązywaniu przyjaźni. W międzyczasie Ainosuke zostaje prefekturalnym liderem swojej partii politycznej. W nocy z mięsem Langa mówi Reki'emu, aby wygrał, aby mógł zmierzyć się ze sobą w finale. Wół zaczyna się zgodnie z planem, a Adam przejmuje ogromną przewagę. Jednak Reki wydaje się wolniejszy niż zwykle. Otrzymał ciężkie ciosy od Adama i kontynuował jazdę na łyżwach.

Kiedy zaczyna padać deszcz, plan Reki staje się widoczny. Używa kół z dodatkowymi rowkami, ponieważ wiedział, że będzie padać. Podczas gdy koła spowalniają na normalnym torze, zapewniają dodatkową przyczepność i stabilność na śliskim i mokrym od deszczu torze. Kiedy Reki obejmuje prowadzenie, Adam próbuje uderzyć go swoją deskorolką tak samo, jak zrobił to z Cherry, ale tym razem. Gubi go i potyka się. Chociaż Adam wygrywa walkę, wszyscy w kopalni świętują odwagę Reki. Odcinek kończy się utratą Tadashiego / Snake'a, co oznacza finałowy pojedynek między Langą i Adamem. Większość odcinka 12 może skupiać się na mięsie. Ainosuke mógł zostać aresztowany za udział w aktach korupcji. Tadashi mógł spróbować przypomnieć Ainosuke, jaki był, gdy byli dziećmi.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up