86 Anime Episode 3 data premiery

20/04/2021 09:58

Oparta na serii japońskich powieści napisanych przez Asato i zilustrowanych przez Shirabi, „86” lub „Eiti Shikkusu” to anime science fiction z elementami militarnymi i romantycznymi. Historia toczy się wokół długiej wojny między Republiką Świętej Magnolii a Imperium Giad. Podczas gdy oba narody oficjalnie prowadzą wojnę z dronami, Saint Magnolia faktycznie wysłała członków swojej mniejszościowej populacji, Coloraty, do pilotowania dronów Juggernaut. Vladilena „Lena” Mirizé, major z Saint Magnolia, należąca do większości populacji Alby, zostaje nowym przywódcą oddziału Spearhead i zaczyna współpracować ze swoim dowódcą na polu bitwy, Shinei „The Undertaker” Nouzen.

Nazwa anime pochodzi od 86. dzielnicy, w której znajdują się obozy internowania Colorata. Po raz pierwszy został wyemitowany 11 kwietnia 2021 r. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o kolejnym odcinku.

86 Anime Episode 3 data premiery

Odcinek 3 anime „86”, zatytułowany „I Don't Want to Die”, zostanie wyemitowany 25 kwietnia 2021 w Tokyo MX, BS11, GYT, GTV, ytv, CTV. Studio A-1 Pictures stworzyło anime we współpracy z Aniplex, Kadokawa i Bandai Spirits. Nobuhiro Nakayama wyprodukował serial, z Toshimasa Ishii jako głównym reżyserem i Toshiya Oono jako głównym scenarzystą. Muzykę skomponowali Hiroyuki Sawano i Kohta Yamamoto, a Tetsuya Kawakami zaprojektował postać i pełnił funkcję starszego reżysera animacji. Hitorie zaśpiewała piosenkę otwierającą „3-pun 29-byou” i SawanoHiroyuki[nZk]: mizuki wykonał piosenkę kończącą „Avid”. Sezon 1 to dwuczęściowe anime. Pierwsza część inauguracyjnego sezonu obejmie łącznie 11 odcinków.

Czy sezon 1 anime jest transmitowany online?

Odcinki „86” sezonu 1 z oryginalnym japońskim dźwiękiem i angielskimi napisami są nadawane jednocześnie w Crunchyroll i VRV. Widzowie z części Azji mogą oglądać odcinki na iQIYI i Bilibili.

86 Spoilery z odcinka 3 anime

W odcinku 2 jest 22 maja, Gwiezdny Rok 2148. Lena przedstawia się Spearhead Unit jako nowy menedżer. Minął tydzień bez incydentów. A potem, 29 kwietnia, pojawiają się legiony Imperium. Lena sugeruje, aby jednostka rozstawiła się na określoną pozycję, zanim dowie się, że jest już w pozycji przedniej. Kiedy grot włóczni zderza się z ogromną armią dronów Imperium, Lena ma wgląd w to, do czego naprawdę zdolny jest Shin. Bitwa kończy się miażdżącym zwycięstwem i wycofaniem pozostałych sił Imperium.

Później Lena uczęszcza na zajęcia rekrutacyjne dla opiekunów psów. Profesor dokonuje przeglądu historii konfliktu, obwiniając go wyłącznie o działania Imperium. Wyjaśnia swoim uczniom, że Republika uważa teraz, że Legion zniszczył całą populację Imperium cztery lata wcześniej i że miną kolejne dwa lata, zanim drony Legionu całkowicie się zatrzymają. Kiedy jednak twierdzi, że Republika nie straciła ani jednego obywatela w tym konflikcie, Lena interweniuje i mówi z pasją o 86, których mieszkańcy Alby nawet nie uważają za ludzi. Lena zwraca się do Shina po znalezieniu pewnych rozbieżności w rachunkach jednostki i prosi go, aby od tej pory sporządzał pełne raporty.

Odcinek kończy się uśmiechem Shina, który zdaje sobie sprawę, że Lena może być pierwszą trenerką psów, która jest naprawdę oddana swojej pracy. W odcinku 3 Lena była w stanie pokazać oddziałowi Spearhead, jak bardzo rozumie taktykę pola bitwy. Shin mógłby zacząć starać się poznać swojego nowego pana. Lena może być rozczarowana Karlstahl, gdy dowie się, że nigdy nie podjął kroków w celu poprawy leczenia 86ers.

Powiązane posty

Go up