To Your Eternity Episode 1 Data premiery

11/04/2021 05:00

Oparty na japońskiej mandze o tym samym imieniu, napisanej i zilustrowanej przez Yoshitoki Ōima, „To Your Eternity” podąża za nieśmiertelną istotą imieniem Fushi, która przybywa na Ziemię bez tożsamości i uczuć. Nieśmiertelna istota, obdarzona mocą przybierania formy wszystkiego, co napotka, przeskakuje z jednej formy do drugiej. Jednak jej podróż na planetę przybiera dramatyczny obrót, kiedy spotyka arktycznego chłopca.

Pierwotnie seria anime fantasy miała mieć premierę w październiku 2020 r. Jednak ze względu na globalną pandemię koronawirusa premierę trzeba było przesunąć na wiosnę 2021 r. Podczas gdy fani anime fantasy z niecierpliwością czekają na premierę, adaptacja anime innej przebojowej mangi Yoshitoki. Po romansie z 2016 roku „A Silent Voice”, teraz jest dobry moment, aby rzucić okiem na pilota „To Your Eternity”.

To Your Eternity Episode 1 Data premiery

Premiera „To Your Eternity” zaplanowana jest na 12 kwietnia 2021 roku w telewizji NHK Educational TV. Postaci w reżyserii Masahiko Muraty rysuje Koji Yabuno. Organizowany przez studio Brain's Base, za stworzenie serii odpowiada Shinzō Fujita, a muzykę do tego fantastycznego anime skomponował Ryo Kawasaki. Co ciekawe, otwierający utwór „Pink Blood” jest w rzeczywistości śpiewany przez japońsko-amerykańską piosenkarkę i producentkę Utadę Hikaru.

Gdzie obejrzeć odcinek 1 To Your Eternity w Internecie?

Ten fantastyczny serial animowany jest licencjonowany przez Crunchyroll poza Azją. Fani mogą oglądać odcinek 1 sezonu 1 „To Your Eternity” na oficjalnej stronie internetowej Crunchyroll, gdy tylko zostanie on opublikowany na żywo. Licencjodawca i dystrybutor treści z siedzibą w Hongkongu, firma Medialink, będzie transmitować serię pod marką Ani-One w Azji.

To Your Eternity Episode 1 Spoilers

Odcinek 1 „To Your Eternity” pokazuje, jak Fushi próbuje dostosować się do nowych warunków życia na Ziemi i, dzięki swoim tajemniczym mocom, od razu przybiera różne formy. Ponieważ Fushi nie ma własnej tożsamości, zwykła replika innych ludzi lub zwierząt nie wystarczy. Brak emocji będzie główną barierą, która stanie mu na drodze i prawdopodobnie zmusi Fushiego do kontynuowania poszukiwań sensu przez wiele lat. W międzyczasie prawdopodobnie zdobędziesz nowe moce i nową świadomość.

Nieuchwytne poszukiwanie tożsamości będzie kontynuowane i wydaje się mało prawdopodobne, aby Fushi w najbliższym czasie znalazł jakiekolwiek prawdziwe odpowiedzi. Jednak nieśmiertelna istota prawdopodobnie spotka tajemniczego chłopca, który mieszka w Arktyce pod koniec odcinka. Trudno sobie wyobrazić, jak te dwie istoty będą współdziałać, biorąc pod uwagę ich różnicę. Na początku mogą być niechętni, ale ich podejście jest nieuniknione.

Ciekawie będzie zobaczyć, jak rozwija się ich związek w pierwszym sezonie i jak młody człowiek wpływa na tajemniczą nieśmiertelną istotę. Czy Fushi będzie otwarte na zmiany? Chociaż w końcu pojawi się niechęć i pewna sztywność, Arctic Boy wydaje się być kluczem do poszukiwania znaczenia i tożsamości przez Fushi.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up