SD Gundam World Heroes Odcinek 13 – data premiery

27/06/2021 05:28

Po premierze ostatniego odcinka SD Gundam World Heroes zrobi sobie przerwę. Zobaczmy, co zrobią bohaterowie świata Nerona po otrzymaniu Haro od Bustera. Bohaterowie dotarli na ścieżkę, która prowadzi ich do świata rycerzy. Liu Bei zastanawia się, o którą stronę mówi Zhuge, skoro jest śnieg. Wukong zastanawia się, czym są te czysto białe rzeczy, na co Zhuge odpowiada, że ​​to śnieg. Wukong patrzy na księżyc i uświadamia sobie, że wygląda jak syn. Przypomnij sobie czas, kiedy uciekł z księżyca.

Wukong pyta również, dlaczego śnieg jest zimny, a Zhuge wyjaśnia mu wszystko. Tytuł odcinka to „Misja Wukonga”. Później chłopcy przychodzą do sąsiedniego domu i cieszą się jedzeniem. Wukong zdaje sobie sprawę, że kiedyś w Świecie Rycerza mieli rybę, która smakowała wybornie. Chłopcy są zachwyceni Zhuge Liangiem, który akurat dużo wie o dobrym jedzeniu. Zhuge zdradza, że ​​pewnego dnia chce wydać książkę gastronomiczną. Wukong pyta, kim jest smakosz, a Liu Bei odpowiada, że ​​jest tym, co nazywają „smakoszem”. Zhuge mówi Liu Bei, aby nie mówił złych rzeczy Wukongowi.

Zhuge zdradza, że ​​jest kimś, kto ma głęboką miłość do pysznego jedzenia. Porozmawiaj o osobie, która żyje 80 lat i je trzy posiłki dziennie; zjada około 8800 razy. Liu Bei zastanawia się, czy to za dużo, a Zhuge odpowiada, że ​​nie każdy ma szczęście jeść trzy posiłki dziennie. Zhuge mówi również, że nie chodzi o jedzenie, ale raczej o to, że cieszenie się jedzeniem z przyjaciółmi i rodziną przynosi szczęście i wzmacnia więzi. Więc jedzenie smakuje lepiej. Liu zastanawia się, czy Zhuge nie próbuje się usprawiedliwiać i sprawia, że ​​bycie „entuzjastą” jest dobrą rzeczą.

Poprzednio w 12 odcinku SD Gundam World Heroes

Zhuge pyta chłopców, czy im się to nie podoba, a Lui Bei zaczyna kopać. Wukong wydaje się być w innym świecie, więc Liu go wypytuje. Wukong odpowiada, że ​​zgadza się z Zhuge i ujawnia, że ​​był w więzieniu na Księżycu. Liu Bei pyta, dlaczego Wukong był w więzieniu. Wukong odpowiada, że ​​niewiele pamięta. Chłopcy wychodzą rano, ale natrafiają na podmuch wiatru i śniegu. Liu Bei sugeruje zamontowanie obrotowego światła ostrzegawczego z tyłu motocykla. Zhuge komentuje, że to świetny pomysł i oboje rzucili na niego trochę światła.

Wukong jest na chmurze i zaczyna zasypiać, ale coś zobaczył na swojej drodze. Jego umysł teleportował się i przypomniał sobie czas, kiedy był na Księżycu. Tego dnia Wukong znajduje swojego przyjaciela pobitego na ziemi. Sha Wujing i Zhu Bajie wciąż żyli i zginęli na oczach Wukonga. Pojawia się kolejny zły bohater i oskarża Wukonga o śmierć Sha Wujinga i Zhu Baije. Wukong zdaje sobie sprawę, że nie pamięta wszystkiego i bierze na siebie winę za zabicie tych dwojga. W teraźniejszości Wukong zastanawia się, czy zabił swoich przyjaciół.

Najlepsze we wszechświecie

Wukong zaczyna tracić kontrolę nad sobą i atakuje. Liu Bei jest zaskoczony, gdy chmura posuwa się do przodu. Chłopcy przyspieszają, próbując dogonić Wukonga. Nagle dzieci widzą potężną eksplozję i uświadamiają sobie, że chmura uderza w górę śniegu. Liu Bei i Zhuge przybywają na miejsce i odkrywają, że Wukong jest nieprzytomny. Wukong budzi się, by zobaczyć twarz złego bohatera, który obwinia go o zabicie jego przyjaciół. Zaczyna uciekać, mówiąc, że to nie on i że nie zabił tych dwóch.

Liu Bei zastanawia się, o czym mówi Wukong, a kiedy zostaje dotknięty, jego moce się budzą. Wukong traci kontrolę nad sobą i zamienia się w gigantycznego dinozaura i zaczyna zdmuchiwać ogień. Zhuge interweniuje i ratuje Haro i Liu Bei, zanim pożar ich pochłonie. Wukong zaczyna niszczyć wszystko wokół siebie, a Zhuge mówi, że muszą przywrócić mu zmysły, nawet jeśli trzeba go uderzyć. Liu zawiera pakt z Haro i używa Chozetsu Ryuhazan: Mercy Version, by zmiażdżyć Wukonga.

Ataki przygniatają Wukonga do ziemi, a tryb smoka zostaje wyłączony. Niestety, Wukong przemienia się w wojownika, jakiego bohaterowie nigdy wcześniej nie widzieli. Liu Bei zauważa, że ​​ciało Zhu Baije przechodzi przed ciałem Wukonga. Zhuge Baije przejmuje pełną kontrolę i zaczyna zasypywać Bohaterów ciosami. Pojawia się również ciało Sha Wujinga. Rozpoczyna się intensywna walka, ale Wukong próbuje uwolnić się od mocy zła. Pojawia się pojawienie się „najlepszego we wszechświecie” i odchodzi, by ukarać chłopców. Po pokonaniu „najlepszych we wszechświecie” chłopcy udają się do Nobunagi.

Data premiery 13 odcinka SD Gundam World Heroes 13

Odcinek 13 SD Gundam World Heroes ukaże się 1 lipca 2021 r. o 19:00 czasu JST. Możesz oglądać SD Gundam World Heroes online na Crunchyroll i Funimation.

Powiązane posty

Go up