SD Gundam World Heroes Odcinek 11 – data premiery

12/06/2021 05:03

Po wyjściu z więzienia Wukong, Sha Wujin-Aye, Baiye i Liu Bei udają się do tajnej piwnicy. Baiye łapie wszystkie dzieci w łazience, a dzieci uważają, że nie wypada im chodzić razem do łazienki. Baiye zaskakuje chłopców po popisach w łazience i wszystko się zmieniło. Mówi im, że zaprosił ich do tajnej kryjówki Arsene'a. SD Gundam World Heroes ujawnia walkę między bohaterami i złoczyńcami. Bohaterowie, którzy chcą przejąć różne światy. Po wejściu do schronu Baiye mówi dzieciom, że policja ich nie znajdzie, jeśli zostaną.

Baiye powiedział im również, że Arsene wkrótce wróci. Liu, Wukong i Aye zauważają, że Arsene ma dużo złota, a wszystko wokół jego kryjówki jest wykonane ze złota. Baiye mówi chłopcom, aby nie dotykali cennej kolekcji Arsene'a. Arsene będzie wściekły, jeśli znajdzie odciski palców w swojej złotej kolekcji. Więc Baiye czyści wszystkie złote przedmioty, których dotknęli chłopcy. Liu wskazuje, że człowiekiem, który ich uratował, jest Arsène i że jest bogaty. Baye odpowiada, że ​​nie jest aż tak bogaty, a Aye mówi, że Arsene ma wiele cennych dokumentów.

Wcześniej, po wyjściu z więzienia, chłopiec wdał się w bójkę z bandą złoczyńców. Podczas bitwy Arsène interweniuje i pomaga dzieciom uciec przed policją, która ich szuka, ponieważ w tym mieście walka jest zabroniona. Chłopcy przybyli do tego miasta w poszukiwaniu mężczyzny o imieniu Zhao Yun. Wukong odkrywa, że ​​Arsene Gundam X zna miejsce pobytu Zhao Yuna po tym, jak pojmał go dyrektor. W teraźniejszości chłopcy czekają, aż Arsene wróci do swojej tajnej kryjówki.

SD Gundam World Heroes Odcinek 11 – data premiery

Data premiery 11 odcinka SD Gundam World Heroes to 17 czerwca 2021 o godzinie 19:00 czasu JST. Możesz oglądać SD Gundam World Heroes online na Crunchyroll.

Poprzednio w SD Gundam World Heroes Episode 10

Tytuł odcinka to „Sneak In the Night Museum”. Aye uważa, że ​​Arsene może mieć potrzebne informacje o Haro. Baiye wskazuje, że Arsene nic nie wie o Haro. Liu przypomina chłopcom, że przybyli do Neo World, aby znaleźć Haro, który jest ich priorytetem. Aiye zdaje sobie sprawę, że Baiye jest zbyt roztargniony. Liu komentuje, że Baiye zapomniała o swoim celu i zaczyna bawić się w Neo World.

Baiye odpowiada, że ​​pamięta, że ​​była częścią poszukiwań Haro, ale dała się ponieść emocjom. Aye pyta Baiye, czy spotkała Arsene'a, gdy zbierał informacje w Nowym Świecie i czy próbowała uzyskać informacje od niego. Liu zdaje sobie sprawę, że Baiye spędziła dużo czasu z Arsene i może mieć przydatne informacje, ale Baiye zapomniała o swoim celu. Baye mówi o Dynamicznym Mistrzu, a chłopcy zdają sobie sprawę, że Baiye nigdy nie rozmawiał o Haro z Arsene. Chłopcy słyszą „tak”, a Baiye uświadamia sobie, że to jej Mistrz.

Mistrz Arsen

Baiye pyta Mistrza, czy wszystko w porządku, a Mistrz odpowiada, że ​​wszystko w porządku, ale otrząsnięcie się z Zielonego Bustera zajęło mu trochę czasu. Chłopcy zastanawiają się, dlaczego Baiye nazywa tego chłopca Mistrzem i kim jest ten chłopak. Wukong budzi się po tym, jak Mistrz pstryka palcami. Liu zdaje sobie sprawę, że ten facet to Mistrz Arsene i dziękuje Arsene za uratowanie ich. Mistrz Arsen komentuje, że to oczywiste, dlaczego Bohaterowie są przyjaciółmi jego ucznia. Liu pyta Arsena, czy powiedział, że ma jakieś informacje na temat Haro. Arsene odpowiada, że ​​ma lokalizację skarbów Harosa.

Liu zastanawia się, czy Mistrz mówi prawdę, a Arsen wskazuje mózgiem i komentuje, że nie kłamie, ponieważ Bogini Przeznaczenia zakocha się w nim. Baiye była pod wrażeniem światów Arsena, a chłopcy zdają sobie sprawę, że to jest powód, dla którego Baiye nigdy nie rozmawiała o Haro z Arsene, ponieważ nadal słucha przejmujących słów Arsena. Baiye komentuje, że przemówienie Arsena jest tak nieaktualne. W końcu Baiye zaskakuje chłopców, prosząc Mistrza Arsene o rozmowę o Haro. Chłopaki są rozczarowani, że robi to teraz po spędzeniu dużej ilości czasu z Haros.

Arsene odpowiada, że ​​ma wszystko, czego potrzebują chłopcy, ale trudność jest na poziomie S. Arsen pyta chłopców, czy mają determinację i odwagę, a chłopcy krzyczą tak. Arsen obiecuje, że pomoże im w poszukiwaniach i poprowadzi ich do lokalizacji tego skarbu. Aye pyta Arsene, co otrzyma, pomagając im, a Baiye interweniuje, mówiąc, że jest to zniewaga dla jej Mistrza, ponieważ im pomaga. Później chłopcy przybywają na teren łowiecki i spotykają rozległe „polowanie”. Arsen postanawia poprowadzić i zmierzyć się w „polu”.

Powiązane posty

Go up