Anime News To The World kończy się z tobą odcinek 11

15/06/2021 06:18

Oparta na sieciowej grze RPG o tej samej nazwie autorstwa Square Enix i Jupitera, „The World Ends with You” to anime survivalowe. Historia opowiada o Neku Sakuraba, społecznym samotniku, który pewnego dnia budzi się w tokijskiej dzielnicy handlowej Shibuya i bierze udział w grze w żniwa. Później dowiaduje się, że nie żyje i bierze udział w tym konkursie o szansę na zmartwychwstanie. Premiera anime miała miejsce 10 kwietnia 2021 roku. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o jego kolejnym odcinku.

Data premiery odcinka 11. The World Ends with You

11. odcinek „The World Ends With You”, zatytułowany „Doomsday”, zostanie wyemitowany 19 czerwca 2021 r. w JNN (MBS, TBS). Shin-Ei Animation wyprodukował serial we współpracy ze Studio DOMERICA. Kazuya Ichikawa kierował zespołem produkcyjnym, a Midori Gotou kierował zespołem scenarzystów. Takeharu Ishimoto i Arisa Matsuura skomponowali muzykę, a Gen Kobayashi rysował postacie. Jako temat otwierający została użyta nowa wersja piosenki Leah „Calling” z gry. Piosenka ASCA „Carpe Diem” służy jako temat zamykający serię.

Gdzie oglądać 1. sezon The World Ends with You online?

Odcinki „The World Ends with You” z oryginalnym japońskim dźwiękiem i angielskimi napisami są nadawane jednocześnie na Funimation w Ameryce Północnej i na Wyspach Brytyjskich. Platforma nadaje również portugalskie i hiszpańskie wersje odcinków swoim widzom w niektórych częściach Ameryki Północnej i Południowej. Odcinki są również dostępne na Hulu. Widzowie w krajach skandynawskich mogą oglądać serial z angielskimi napisami na Wakanim, który emituje również odcinki z francuskimi, rosyjskimi i niemieckimi napisami w odpowiednich regionach Europy. AnimeLab emituje odcinki dla widzów w Australii i Nowej Zelandii.

Odcinki są dostępne na kanale Ani-One YouTube w następujących krajach: Bangladesz, Bhutan, Brunei, Kambodża, Indie, Indonezja, Laos, Makao, Malezja, Malediwy, Mongolia, Birma, Nepal, Pakistan, Filipiny, Tajlandia, Wietnam, Singapur i Tajwan. Można je również oglądać na powiązanych z Ani-One platformach VoD: Bahamut / Gamer, Catchplay, Chunghwa Telecom (MOD i Hami Video), Friday, KKTV, Line TV i myVideo na Tajwanie oraz Sushiroll w Indonezji. Widzowie w niektórych częściach Azji mogą oglądać odcinki na platformach streamingowych innych niż Ani-One Bilibili i iQIYI.

Świat się z tobą kończy odcinek 11 Spoilery

W odcinku 10 Bitou budzi Neku. Minął kolejny dzień, a oni wciąż nie znaleźli Mitsuki. Zdają sobie sprawę, że wszyscy wokół nich, czy to zwykli ludzie, czy żniwiarze, są kontrolowani przez czerwone szpilki. Kiedy Bitou zastanawia się głośno, czy Cat jest kompozytorem, Neku staje w obronie swojego idola, stwierdzając, że Hanekoma nigdy nie będzie mógł być kompozytorem. Odkrywają, że część muru jest zniszczona i natrafiają na krąg przywołania, który wcześniej narysował Hanekoma. Dzięki aplikacji, którą Yoshiya nalegał na zainstalowanie na swoim telefonie, Neku dowiaduje się, kto jest za to odpowiedzialny.

Wpadają na kontrolowanych umysłowo Koukiego i Uzukiego i obezwładniają ich usuwając szpilki. Idą do kawiarni Hanekoma w poszukiwaniu odpowiedzi i odkrywają, że została splądrowana. Tam, w kopercie, znajdują żółtą szpilkę i instrukcje, które mogą ich zaprowadzić do miejsca, w którym jest Mitsuki. Później dowiadują się, że to Shou został wezwany. Shou wyjawia im, że został zwrócony jako Hałas Tabu, co dało mu wystarczającą moc, by zmierzyć się z Kompozytorem. Aby sprawdzić jego umiejętności, walcz z Neku i Bitou i łatwo ich pokonaj. Następnego dnia Neku i Bitou docierają do miejsca wspomnianego w notatce Hanekoma i odkrywają, że ściana została już przebita.

Zdając sobie sprawę, że to prawdopodobnie Shou, również przełamują tę lukę. Odcinek kończy się, gdy Mitsuki pojawia się po ich wyjściu ze złowrogim uśmiechem na twarzy. W odcinku 11 Neku i Biou mogą być zmuszeni do walki z Mitsuki. Po jej pokonaniu prawdopodobnie zmierzą się z Kitaniji. Neku może się dowiedzieć, że to Yoshiya go zabił.

Powiązane posty

Go up