World Trigger Rozdział 209 Raw Scans – data premiery, spoilery!

08/06/2021 09:23

Przeczytaj szczegóły rozdziału 209 World Trigger:

World Trigger Rozdział 209 – data premiery

World Trigger Chapter 208 jest już dostępny i pojawiły się plotki dotyczące następnego rozdziału. Będzie to wymagało dużo cierpliwości, ponieważ kolejny rozdział, czyli World Trigger Chapter 209, zostanie wydany w lipcu. Według mangi Viz, chociaż nie ma opóźnień, prawdopodobna data premiery będzie w lipcu.

Spoilery dla nich nie zostały jeszcze wydane. Bądźcie ciekawi do ostatniego tygodnia czerwca, bo wtedy prawdopodobnie pojawią się spoilery. Nie zapomnij więc sprawdzić wkrótce najnowszych aktualizacji.

Gdzie czytać rozdziały World Trigger?

Możesz przeczytać World Trigger online tutaj. Rozdział 209 będzie dostępny tutaj, gdy tylko zostanie opublikowany. Możesz także przeczytać World Trigger na Viz Media, Shenon Jump i Crunchyroll. Niektóre z tych platform medialnych są płatne, inne nie! Jeśli chcesz obejrzeć anime, możesz obejrzeć je na Crunchyroll, TV Asahi lub Funimation.

Więcej o World Trigger

World Trigger lub WorTri to niesamowita japońska manga. Daisuke Ashihara pisze i ilustruje historie rozdziałów. Tygodnik Shōnen Jump początkowo nadawał tę serię od lutego 2013 do listopada 2018. Seria została później przeniesiona na Jump Square w grudniu.

Shueisha zostało powierzone zadanie skompilowania 23-tomowych rozdziałów od lutego 2021 roku. Viz Media odpowiada również za licencję na angielską wersję. Chociaż występuje głównie w Ameryce Północnej.

Powiązane posty

Go up