Scarlet Nexus Episode 5 – data premiery i spoilery

23/07/2021 08:53

Oparty na grze RPG akcji stworzonej przez Bandai Namco Studios i Tose i wydanej przez Bandai Namco Entertainment, „Scarlet Nexus” to wojskowe anime akcji science-fiction. W wojnie między ludzkością a istotami znanymi jako Inni, Yuito Sumeragi i Kasane Randall, dwaj bohaterowie serii, są częścią Other Suppression Force lub OSF. Walcząc o przetrwanie rasy ludzkiej, Sumeragi i Randall odkrywają zaskakujące prawdy o historii Innych. Premiera „Szkarłatnego Nexusa” odbyła się 1 lipca 2021 r. Jednak odcinki 1 i 2 były dostępne online odpowiednio 19 czerwca i 25 czerwca. Tutaj znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o kolejnej odsłonie serii.

Scarlet Nexus Episode 5 – data premiery

Odcinek 5 „Scarlet Nexus”, zatytułowany „Bunt Karen”, zostanie wyemitowany 29 lipca 2021 roku w Japonii. Będzie emitowany wielokrotnie w Tokyo MX, BS11, SUN i AT-X. Studio Sunrise opracowało serię, a Hiroyuki Nishimura kierował zespołem produkcyjnym, a Youichi Katou, Toshizo Nemoto i Akiko Inoue kierowali zespołem scenarzystów. Hironori Anazawa pracował nad muzyką, a Yuuji Itou zajmował się projektowaniem postaci. USTNE PAPIEROSY zaśpiewały piosenkę otwierającą „Red Criminal”.

Gdzie oglądać sezon 1 Scarlet Nexus online?

Widzowie w USA, Kanadzie, Irlandii i Wielkiej Brytanii mogą oglądać odcinki „Scarlet Nexus” z oryginalnym japońskim dźwiękiem i angielskimi napisami na Funimation. Wersje z napisami w języku portugalskim i hiszpańskim będą również dostępne na platformie dla widzów z Ameryki Łacińskiej. Mieszkańcy Skandynawii mogą oglądać serial z angielskimi napisami na Wakanim. Wersje z napisami w języku francuskim, rosyjskim i niemieckim można również oglądać na stronie streamingowej. Wreszcie widzowie w Australii i Nowej Zelandii mogą oglądać angielskie wersje z napisami na AnimeLab.

Ani-One Asia pokazuje odcinki w Bangladeszu, Bhutanie, Brunei, Kambodży, Fidżi, Guam, Hongkongu, Indiach, Indonezji, Kazachstanie, Korei Południowej, Kirgistanie, Laosie, Makao, Malezji, Malediwach, Wyspach Marshalla, Mauritiusie, Mikronezji, Mongolii . , Birma, Nauru, Nepal, Nowa Kaledonia, Mariany Północne, Pakistan, Palau, Papua Nowa Gwinea, Filipiny, Samoa, Seszele, Singapur, Wyspy Salomona, Sri Lanka, Tajwan, Timor Wschodni, Tajlandia, Tonga, Tuvalu, Vanuatu i Wietnam.

Scarlet Nexus Epizod 4 Spoilery

W odcinku 3 bojownicy FOP zmierzą się z bojownikami FOP. Gemma oskarża Keto o udział w śledztwach rządowych, ale ten twierdzi, że nie jest tego świadomy. Nagle Nagi atakuje Yuito i Kasane. Bez względu na to, co Yuito powie swojemu staremu przyjacielowi, wydaje się, że nic nie dociera do Nagi. Keto zdaje sobie sprawę, że Yuito i Kasane są w wielkim niebezpieczeństwie, ponieważ Nagi nagle stał się kilka razy potężniejszy. Chroń Yuito i Kasane, otrzymując zamierzone ciosy i neutralizuj Nagi bez powodowania poważnych obrażeń.

Na niebie otwiera się duży portal, który przyciąga wielu agentów FOP, w tym Yuito i Kasane. Wewnątrz portalu Kasane widzi czerwone liny swoich snów, gdy Yuito zostaje wypchnięty z portalu. Później Yuito dowiaduje się od Gemma o istnieniu programu rehabilitacji osobowości rządu Himukan. Po tym, jak agent przechodzi przez ten program, jego osobowość dramatycznie się zmienia. Gemma wyraża obawę, że Nagi została potraktowana tak samo.

Yuito pyta Gemmę, czy uważa, że ​​Karen walczy z rządem z powodu Programu Rehabilitacji Osobowości. Widząc, jak Karen porzuca swoich żołnierzy na polu bitwy, Gemma odpowiada, że ​​Karen prawdopodobnie dąży do własnych celów. Tymczasem duża liczba Innych zbliża się do serca Suoh. Ponieważ Psynet nie działa, rząd nie ma skutecznych środków, aby zatrzymać jego postępy. Odcinek 4 prawdopodobnie skupi się na Karen. Opinia publiczna w końcu mogła zrozumieć, dlaczego zdradził swoich rówieśników.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up