Scarlet Nexus Episode 3 – data premiery i zapowiedź

09/07/2021 09:42

Pierwsza bitwa przeciwko Innym zakończyła się zwycięstwem wojowników, którzy chronili Ludzkość. Yuito był pod wrażeniem występu swojego brata i postanowił zasłużyć na jego imię już pierwszego dnia. Rzućmy okiem na ostatni rozwój Scarlet Nexus. Odcinek zaczyna się od Yuito, bardzo młodego, myślącego o tym, co stało się z jego matką, ale Kasane przybywa i pomaga Yuito przezwyciężyć przeszłość. Mówi mu, żeby wziął się w garść, ponieważ ryzykuje śmiercią pierwszego dnia. Kasane wita się z Yuito, któremu udało się zmiażdżyć jednego z potworów na swojej drodze.

Yuito patrzy na Kasane i zastanawia się, czy to ta kobieta, która pojawiła się w jej młodym wieku i kazała jej żyć dalej. Później Yuito myśli o tych incydentach i zastanawia się, co dzieje się w jego życiu. Zdaje sobie sprawę, że usłyszał głos mówiący mu, żeby nie puszczał czerwonych sznurków. Tymczasem Kasane budzi się po dziwnym koszmarze, a Naomi mówi jej, że po przywitaniu się z nią nie będą mieli spotkania. Tytuł odcinka to „Scarlet Guardians”. Dziennikarze ujawniają, że mają inne prognozy ataków dla każdej prowincji.

Prawdopodobieństwo Suoh Capital wynosi 10%, Seiran wynosi 15, a Togetsu wynosi 12%. Yuito i Nagi spacerują po mieście. Yuito mówi Nagi, że osobą, która go uratowała, jest Kasane. Nagi uważa, że ​​to niemożliwe, a Yuito mówi o członkach OSF. Nagi zgadza się z tym, co Yuito powiedział o członkach FOP. Porozmawiaj o podporuczniku Arashi Spring, starszej siostrze i generale dywizji Fubuki, młodszym bracie. Oboje zdają sobie sprawę, że muszą ignorować tytuł lub rangę, ponieważ liczy się faktyczna siła.

Wcześniej w odcinku 2 Scarlet Nexus

Nagi przypomina Yuito, co kapitan Seito powiedział im o sile. Powiedział również, że Kasane i Naomi są dojrzałe jak one w wieku 16 lat. Naomi i Kasane są na innej ulicy i przechodzą przez nią. Kasane powiedziała Naomi, że nie może pozwolić jej na samotny spacer, ponieważ może atakować potwory. Przełożeni wyjaśniają na dużym ekranie, jak działają uprawnienia wszystkich w mieście i jak z nich korzystają.

Ci, którzy posiadają niesamowite moce, nazywani są FOS i stali się Szkarłatnymi Strażnikami. Yakumo Sumeragi uratował ludzkość przed całkowitą egzekucją wiosennego wyginięcia. Yakumo jest ojcem założycielem New Himuka, a Nagi gratuluje mu bycia wspaniałym człowiekiem. Nagi ujawnia, że ​​grób przodka Yuito został zamieniony w cel turystyczny. Yuito odpowiada, że ​​Yakumo urodził się ponad 2000 lat temu i uważa, że ​​ich związek jest od niego daleki.

Wielka katastrofa

Duet przybywa do Baki Talisman, a Nagi komentuje, że jest to wydarzenie omikuji razem z Bakim. Nagi chwali Ojca Założyciela za bycie modnym, a oboje słyszą wołający do nich głos. Yuito spogląda tutaj i widzi, że to Naomi i Kasane. Nagi wita się z tą dwójką, a Naomi pyta, czy są tutaj również z powodu omikuji. Nagi odpowiada, że ​​jest tu z Yuito, a Naomi prosi ich o dołączenie do nich.

Naomi zastanawia się, czy Yuito lubi Baki i Nagi wtrącają się po zauważeniu, że odpowiedź Yuito zajmuje dużo czasu. Nagi mówi, że będą cieszyć się wspólną herbatą, ponieważ wciąż mają czas na popołudniową misję. Kasane uświadamia sobie, że Nagi za bardzo zbliża się do Naomi i staje między nimi, mówiąc Naomi, by uważała na tego mężczyznę. Kasane mówi, że wiedziała, że ​​coś takiego się wydarzy i dlatego przyjechała z Naomi. Yuito pyta obie kobiety, czy mają starszą siostrę, a Naomi odpowiada, że ​​to tylko one.

Yuito zastanawia się, czy oboje mają rodziców, którzy w przeszłości dołączyli do FOP. Kasane zastanawia się, dlaczego Yuito zadaje te pytania i mówi, że nie mają rodziców. Nagi mówi Yuito, że mogą wykorzystać omikuji i trenuje go. Obaj również podążają i dobrze się bawią, czytając wróżki, ale są rozczarowani, gdy otrzymują przerażające wiadomości. Obaj odkrywają, że jego rady zwiastują wielką katastrofę i zastanawiają się, czy to prawda. Ale Naomi znajduje wielki dobrobyt. Po południu łączą siły i walczą z potworami, które niedawno się pojawiły. Naomi zostaje postrzelona i zamienia się w kryształową bestię. Karen i jej partner są w drodze.

Scarlet Nexus Episode 3 – data premiery

Najnowsza data premiery odcinka 3 Scarlet Nexus to 15 lipca 2021 r. Scarlet Nexus jest dostępny na Funimation.

Powiązane posty

Go up